Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan, hogy lehetnek...

Most komolyan, hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Ezerrel propagálnak az öngyilkosság és a pszichiátriai gyógyszerek ellen, de azért egyikük sem fordítana figyelmet a másikra. Mindig megvárják, hogy valami tragédia történjen, aztán meg megindul az álsajnálkozás. Ez úgy az emberek 95%-ára igaz. Komolyan mondom, felfordul a gyomrom tőlük.
2017. ápr. 11. 06:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

"Ezerrel propagálnak az öngyilkosság és a pszichiátriai gyógyszerek ellen"

Az öngyilkosság ellen beszélni normális. A bizonyos gyógyszerek ellen tapasztalatból tanácsolnak, de mindig orvosi segítséget javasol mindenki. Úgyhogy szerintem erős ferdítés, amit írsz.

2017. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és némi figyelem kevés egy öngyilkosjelöltnek. Egyrészt itt senki nem orvos, így nem segíthet, másrészt az embereknek elég kihívás a maguk baja is, úgyhogy azt se kérd számon rajtuk, hogy nem kezelik a depressziósokat.
2017. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És miböl gondolod, hogy akik az öngyilkosság/gyógyszerek ellen vannak, azok ugyanazok, akik nem figyelnek oda a másikakra? Meg a 95%-os értéket sem tudom, honnan vetted.
2017. ápr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam, onnan vettem.
2017. ápr. 11. 07:38
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szerint -talasztaltam - ismered az ÖSSZES emberet, ismered MINDEKI véleményét és vislekedését!


Érdekelne, HÁNY ember az, akinek a 95%-át ennyire elítéled. (Mert ha 5-nél több, akkor igencsak meglepödnék)

2017. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-nél több emberről beszélek.
2017. ápr. 11. 07:49
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Én nem propagálok egyik ellen sem, ha az ember öngyilkos akar lenni csinálja egesz nyugodtan. De csendben es ne szinházat csinaljon belőle.....

Utalom azt a szinházat amikor neki megoldhatattlan problémája van, de szakemberhez nem megy, hanem egy teljesen normális átlagembert kell terhelnie pluszban még (saját problémái mellett).

Legnagyobb önző emberek, mert amelett hogy + stresszt tesznek más emberre, de ha megteszi akkoe sok ember életét is tönkreteszi.

Én az ilyen embereket összefognám, es jól elkülönítve a társadalomtól csináljanak azt amit akarnak........

Persze tisztelet azon kivételeknek, akik egyből szakemberhez mennek, mert tudják hogy betegek....

2017. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez netto baromsag, sokan, akiknek valoban segitsegre kenne szukseguk, inkabb maguk tiltakoznak a gyogyszerek ellen, mondvan hogy "nem akarok raszokni", vagy mert "kicsinalja az agyam".

De meg pszichologushoz sem megy, mert: csak, minek, ugysem tud velem mit csinalni beszelgetessel, ugysem tud rajta segiteni, meg ne turkaljank az agyban, stb.

A vernyomas gyogyszerre is kb ugyanugy lehet szokni...sot!..de az nem baj ugye?

Persze azt is le lehet tenni eletmod vatlassal. Ugyanigy a pszichiatriai gyogyszereket is enyhe depresszisos, szorongasos esetekben megfelelo terapiaval kiegeszitve. Mi a kulonbseg?

De ahogy mondtam, maguk a betegek elutasitoak a szakszeru segitseggel szemben, eroszakkal meg nem tudsz senkit rabirni a gyogyulasra. Nekem meg ettol a hozzaallas es ilyen szintu tagadas miatt fordul fel a gyomrom, mert egyszeruen tehetlen vagy kivulallokent ebben a szituacioban!

Nem kell a kornyezet szemere hanyni a depressziot, a kornyezet is gyakran ugyanugy szenved egy ilyen beteg mellett, mert nem tud rajta segiteni, es vegig kell neznie hogy tonkremegy bele az ember.

Ahogy egy alkesz is csak maga miatt es magatol fogja letenni az italt, nem azert mert mas azt akarja.

Latszik hogy boven fogalmad nincs ezekrol a betegsegekrol, csak beszelsz a nagyvilagba, mert olyan felkapott lett most az ongyilkososdi.

2017. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok

Ez az uzenet jott privatban a valaszomra :

"Beszkenneljem a pszichiátriai papírjaimat, f@..kalap?"


(Az utolso szot en pontoztam ki, mert fennakadt a "tragarsagszuron")



Mi ez a stilus?

Szerintem moderahatnad magad kicsit, altalanossagban kerdeztel, nem pedig arrol, hogy veled mi van. Erre kaptal valaszt.

Nem erdekelnek a papirjaod, nem vagyok az orvosod, de innentol kezdve a problemad sem!

De tedd be nyugodtan a kozosbe a paprokat, hogy akit meg erdekel lassa, hogy mennyire vagy, vagy nem vagy kamu!!

Ebbol is lataszik, hogy igazam van, ostoba vagy mint a s.gg, most a valaszolokat tamadod minosithetetlen stilusban, ahelyett, hogy magaddal, meg a nyomoroddal foglalkoznal.

Gondolom mindenki hibas, hogy te sz..r helyzetben vagy, csak te magad nem.

2017. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Erről beszéltem... egy ilyen embereket elkülöníteni, azt csinaljon amit akar...
2017. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!