Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan, hogy lehetnek...

Most komolyan, hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Ezerrel propagálnak az öngyilkosság és a pszichiátriai gyógyszerek ellen, de azért egyikük sem fordítana figyelmet a másikra. Mindig megvárják, hogy valami tragédia történjen, aztán meg megindul az álsajnálkozás. Ez úgy az emberek 95%-ára igaz. Komolyan mondom, felfordul a gyomrom tőlük.
2017. ápr. 11. 06:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

"Te kis g .ci, felismerlek a stílusodról és a százalékodról, a legtöbb kérdés alá odaszarsz valami rosszindulatú dolgot. Miért nem rohangász egyet az elkerülőn? Hátha elb.sz egy kamion. Kis f. sz..."


Én is kaptam.

Jujj, jajj... ha nem baj én inkább kiröhöglek, de mar ertem miert jarsz dilidokihoz.......

2017. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ismet 8-as vagyok


"Mi van, g...ci, nem mered felvállalni a neved? Féreg..."

2017. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Te egy pszichopata hulladék vagy."

Köszönöm kedvességed...

2017. ápr. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hehe.. :)
2017. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%
Egyebkent azt nem tudom, hogy a kerdezit ilyenkor miert nem lehet jelenteni? Miert csak a valaszolok ellen lenet intezkedest kerni?
2017. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%

Mert mindenkinek van eleg baja es senkinek nem hianyzik valami dilinyos onsajnaltatasa. Sokan csak azert sirankoznak, hogy odafigyeljenek rajuk. Nem akarnak jobban lenni, mert elvezik a helyzetet.


Ki a fene akar egy ilyen embert az eletebe?


Csak az idodet vesztegeted, ha egy ilyennek segiteni akarsz. Ha tenyleg beteg menjen orvoshoz.

2017. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!