Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le a belém...

Hogyan győzzem le a belém nevelt udvariasságot? Semmit nem érek el és csak hátráltat az életben.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél egoista.
2017. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard legyőzni. így is kihaló félben vagyunk :(
2017. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Becsülendő :) szerintem ne győzd le ma már annyira ritka.

20L

2017. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem inkább a határozottság hiánya a gond? Ha tudod, mi a célod, és magabiztosan dolgozol azon, hogy elérd, mert tudod, mit kell tenned, az nem zárja ki az udvariasságot. A lényeg a tudás megszerzése.
2017. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbálj az asszertív kommunikációról tanulni.
2017. ápr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
82%
Ne tedd... Az udvariasság erény... De szerintem a Te bajod az, hogy töketlen is vagy mellé... A kettő meg köszönő viszonyban sincs...
2017. ápr. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

A legszánalmasabb dolgok egyike, ha valakinek van egy erénye, és csak azért mond le róla, mert a környezete nem olyan. Az ilyenekből lettek mindig a besúgók meg a csúszómászó talpnyalói a gonosz hatalmaknak is.


Ha van valamilyen erényed, akkor vállald fel. Az erény az nem arról szól, hogy "elérj vele valamit", ezt a hozzáállást sem értem, hogy minek kell mindent csak olyan szemüvegen keresztül nézni, hogy "elérsz-e vele valamit"?


Egyébként ahogy előttem írták, az udvariasságnak semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki sikeres-e.

2017. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem érti ezt az, aki maga nem ilyen. én is nagyon sokszor vettem észre, hogy átgázolnak rajtam, mert túl finom vagyok. a közelmúltban is volt ilyen, pedig már nagyon sokat erősödtem magamhoz képest. ez egyfajta gyengeség, és sokszor egyáltalán nem kellemesek a következményei. és persze igenis jó bizonyos dolgokat elérni az életben. aki kevésbé finom, és inkább agresszívabb, az egy munkahelyen sokkal de sokkal jobban boldogul.
2017. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!