Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztaltatok-e már olyat,...

Tapasztaltatok-e már olyat, hogy valakinek egyetlen csúnya szó nélkül a képébe vágjátok, milyen is ő valójában, mire megmagyarázza ezt Facebookon, és egyúttal gyorsan le is tilt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez annak a tipikus esete, hogy valaki tények elé van állítva, de nem tud szembenézni velük, ezért elrohan. Szerintetek? Köszi.
2017. ápr. 3. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tiltás mindig ezt jelenti. Olyan, mintha veszekedés közben elviharzana és bevágná maga mögött az ajtót. Ha egy vitát úgy old meg valaki, hogy tilt, akkor csak nem szeretne többet olvasni az okfejtésedből, mert igazad van és ez fáj neki. Vigasztaljon a tudat, hogy ezzel ő tökéletesen tisztában van, csak gyenge ahhoz, hogy beismerjen dolgokat. Aki ezt csinálja, azt én ki is szelektálom ismerősök közül általában.
2017. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Persze hogy letiltott, en is letiltanalak. Senkinek sincs szuksege kotekedo barmokra.
2017. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

" nem szeretne többet olvasni az okfejtésedből, mert igazad van és ez fáj neki"


Orbitalis ostobasag. Alapveto hogy az ember hulyekkel nem vitatkozik. A legegyszerubb letiltani oket es kesz. Ennek semmi koze ahhoz hogy igaza van-e vagy nem. Az ilyen bekepzelt majmoknak, akik azt allitjak hogy jol megmondjak milyen is vagy valojaban amugy sincs soha igazuk.

2017. ápr. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, meg tudnám mutatni neked azt a két facebook-os vitát, amit a másik így zárt le. Csak néznél. Hopp, rajtakapod őket az igazságon és már futnak is.

Az egyik egy kolléganőm, aki behazudta, hogy diplomája van, így megosztottam vele a munkám. Mikor kiderült és szembesítettem vele, illetve (káromkodás nélkül) számonkértem, kaptam egy nagy litániát, hogy mit képzelek, majd letiltott. Mit képzelek? Talán azt, hogy akinek nincs diplomája, az ne akarjon diplomás melót végezni emelt fizuért, és vállalja be :D

Te még nem voltál esetleg ilyen helyzetben, de ez tipikus vesztes viselkedés.

2017. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a konkrét vitát nem ismerem, így lehet akár ez is amit te vázoltál, de ugyanúgy az is hogy te vagy egy kötekedő alak aki rászàll a másikra és csak mondja a magáét, szerencsétlennek meg ebből lett elege.
2017. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer történt ilyen. Ismerősöm ismerőse volt, tehát amúgy nem tudtunk egymásról semmit. Ez a közös ismerősünk kitett valamit, amire én reagáltam. Erre ez az illető jött és le akart oltani, sajnos vitázni nem tudtam vele, és le is írtam vele, hogy nem látom őt vitaképesnek, csak le akar hengerelni. Erre berágott és letiltott. Csak azt vettem észre hogy eltűntek a hozzászólásai.

Van ilyen, nem kell törődni velük.

2017. ápr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nyugodtan tartson kötekedőnek az, aki letiltott, viszont azt tartom, hogy ez a bizonyos ember mondott nekem olyanokat, ok nélkül, amik enyhén szólva zavartak, és ezt nem tűrtem. Évek kellettek, hogy elmondjam neki, amit tett.
2017. ápr. 3. 11:09
 8/8 A kérdező kommentje:

2/7 - 3/7


Hadd matekozzak egy kicsit. Ezek szerint te vagy a társaság esze, aki nyilván véletlenül sem beképzelt majom, aki jól megmondja, ki milyen, és nyilván mindig igaza van. A 28%-os válaszoddal... És semmi mással. A többiek 100%-ával szemben. Világos.

2017. júl. 10. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!