Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet egy visszafogott,...

Lehet egy visszafogott, introvertált lányból sikeres nő?

Figyelt kérdés

És ha igen, hogyan?

Nem külsőségekre gondolok elsősorban, hanem belső változtatásokra.

Gondolom, az önbizalom lehet a kulcs, de feltétlen rámenősnek, törtetőnek kell lenni? Nagyon idegen tőlem az ilyesmi, de a környezetemben általában ők jutnak előre hamarabb, és én is szeretnék előre mozdulni végre.


2017. ápr. 13. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Saját magadat ne tagadd meg, tehát teljes átalakulásban ne gondolkozz, fölösleges.


A határozottságot kell gyakorolni, de túlzásba ne vidd. A nyilvánvaló törtetés nem fog olyan eredményt hozni, amilyent te szeretnél. Ha látsz a környezetedben olyanokat, akiket követendőnek látsz (elérik a céljaikat, nem ellenszenvesek stb.), tőlük vegyél példát, akár nő, akár férfi az illető.


És persze életkorfüggő is, de akik iskolában a visszafogottak, azok általában későn érőek és később jól ki tudbnak bontakozni.

2017. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Ismerek ilyet akiből az lett, pedig egy időben hát... inkább rám hasonlított, de ezt most hagyjuk. Picit lecsúszott, de nagyon összeszedte magát. Cigit is lerakta meg minden, tanult nagyon sokat. Szerintem tökmindegy, hogy zárkózott vagy nyitott vagy-e.
2017. ápr. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindennek a titka a pozitív, vidám gondolkodás.

Szinte semmi másra nem vevők az emberek, ha ilyen vagy, tehetsz bármit, az jó lesz.

Elég sok vezetőt, főnököt ismertem, nagyon népszerű, pozitív emberek. Persze igen, valószínű a népszerűségük is már javítanak rajtuk, meg a sikerélményeik. Mintha már a fellegekben járnának.

Sajnos nem tudom, honnan indultak, és akkor milyenek voltak, de a jelenlegi jellemük miatt halmozódik a népszerűségük.

Amúgy meg, nézd meg a színésznőket, és mintha a legnépszerűbbek, legfoglalkoztatottabbak szinte mind kedves, visszafogott, szerények.

Pl Dakota Fanning, Natalie Portman, stb...

2017. ápr. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltak jobb vezetők, mint az extrovertáltak.
2017. ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!