Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lesz valaki introvertált...

Hogy lesz valaki introvertált ember?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Így születnek. Bár szerintem lehetséges az is, hogy idő közben váljon valaki azzá.
2017. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Magamból kiindulva ez valami születési sajátosság lehet. Amióta az eszemet tudom, pár évesként a játszótéren is inkább külön voltam el. Most is feltölt, ha egyedül lehetek. Viszont már azért igényelnék társaságot is, csak nagyon kevés emberrel sikerül megtalálni a közös hangot.
2017. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Sok gondom volt gyerek ként. Utálom az embereket és jobban érzem magam egyedül, ennyi :)
2017. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Lehetséges, hogy valaki úgy születik, igen.

Személy szerint mindig nagyon jókedvű, életvidám, barátságos voltam gyerekként. Mindig kerestem hol tehetek jót, vagy jött amikor lehetőségem volt rá és próbáltam (baráton is!) segíteni amit szinte mindig le se sz..tak. Idővel sokat csalódtam az emberekben, 2-3 családtagomon kívül pár ismerős, haver van akikkel jó társaságot alkotunk, de értük sem tenném tűzbe a kezem. Nálam ez így alakult ki. Jelenleg is nagyon sok s...fej vesz körül, és igen, inkább vagyok egyedül, magányomban, minthogy egy szót is beszéljek velük.


Rájöttem, hogy ha máson nem tudok segíteni (mert nem is akarják), majd segítek magamon, alakítom az életem. Hisz magamért élek, nem másért és már nem érdekel senki.

2017. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

ilyenné formálja őket a társadalom.


senki se születik visszahúzódóvá, embergyűlölővé.. ezek mind felvett dolgok amik évek alatt alakulnak ki.

2017. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. #5 röviden leírta, tökéletes válasz! Így van.
2017. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkent voltak barataim,iskolaban is.Aztan erettsegi ota szetszeledtunk...elkoptak.

Azota nem sikerult baratot szerezni,de nem is hianyzik,elvagyok a ferjemmel,csaladommal.

Munkahelyen emberekkel dolgozom,sok kollegam van,de ennyi eleg is beloluk....

2017. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Az introvertált nem embergyűlölő, és nem a nagypofájúság az alapbeállítottság.
2017. ápr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen barátom. A kis baráti körünkben (4-5 fő) semmi probléma nincs nála. Viszont ha kicsit tágabb körbe megyenünk, ahol sok az ember, igen frusztrált lesz. Egy intelligens és toleráns ember, de egyszerűen nem tud idegenekkel szóbaállni, beszélgetni.
2017. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!