Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lépései vannak a...

Milyen lépései vannak a megbocsátásnak önmagunk fele?

Figyelt kérdés

Elkövetünk valami hibát, kiakadunk, részemről próbáltam kisebbnek beállítani másoknak, de sajnos, tudom, hogy mennyire rosszat tettem.

aztán mi következik? Úgy érzem, megragadtam egy ponton, ahova mindig visszacsúszok és mindig újra átélem, hogy mennyire sajnálom és mennyire utálom magam emiatt.


2017. ápr. 17. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Van konkrét elszenvedője ennek a véleményed szerint rossz tettednek? Tudsz vele beszélni erről? Mert a megbeszélés segíthetne. Az is segít, ha a visszacsúszott állapotodban emlékezteted magad, hogy nem bűnt követtél el, csupán tévedtél. És ajánlhatok egy hawaii módszert, ha hiszel az ilyen dolgokban: Ho'oponopono a neve, könnyen rákereshetsz a neten. A Ho'oponopono egyik gyakorlata a következő négy kifejezés ismételgetése magadban, nyugodt, meditációra, relaxációra alkalmas közegben: Szeretlek. Sajnálom. Kérlek, bocsáss meg. Köszönöm. Kitartást!
2017. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, van. Azóta már nem próbáljuk tartani a kapcsolatot, akármennyire is szeretnék még vele beszélni, csak ártanék vele. Köszönöm ezt a tippet, mondjuk, már ahogy elolvastam, elbőgtem magam megint, de próbálom szokni ezeket a szavakat.
2017. ápr. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!