Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy embert a háta mögött...

Ha egy embert a háta mögött kibeszélnek és annak tudomására jut, de az illető nem reagál rá, az megfutamodás vagy józan reakció?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttség :)
2017. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ui: egy bizonyos kor után ezt lesz.rja az ember, miután magában meghozza a döntés, hogy felesleges súrlódnia. Tegyék. :)
2017. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozzon azzal, aki kibeszélte? A higgadt némasága pedig épp elegendő mentális ráhatást ad: a kibeszélőt gyötörheti a bizonytalanság, és ha még akar valamit az illetőtől, neki kell lépnie.
2017. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel úgy vagyok, ha a hátam mögött kibeszélnek, arra nincs ráhatásom, tőlem teljesen független esemény. Utólag patáliázni energiapazarlás, mert nem tudom meg nem történtté tenni. Szóval nyugodtan tegyék ezt, részemről irreleváns.
2017. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mit jelent a nem reagál.

Ha nem csinál balhét emiatt, az józan reakció.

Ha ugyanúgy jóban van az illetővel, továbbra is barátok, mintha semmi sem történt volna, az megfutamodás.

Velem is történt már ilyen. Nem szóltam érte, csak azóta tudom, hogy nem lehet megbízni az illetőben és nem tekintem már jó barátomnak.

Egyébként korábban is történt ilyen, akkor még fiatalabb voltam, meg akartam beszélni az illetővel. De semmi értelme nem volt. Szóval azóta tudom, hogy nincs értelme beszélni róla, én levonom a tanulságokat és ennyi.

2017. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem feltétlen nevezném felnőttségnek.

Ha pl egy olyan ember beszél ki, aki csak ismerős, de semmi közünk egymáshoz, max egy helyen dolgozunk, és megtudom, nem megyek oda számon kérni, vagy jelenetet rendezni, érettebb vagyok annál, amúgy sem érdekel, mert nem fontos ember számomra.

Ha viszont, olyan ember beszél ki, aki közel áll hozzám, pl a legjobb barátnőm, és kibeszél valakinek, és az a valaki elmondja nekem, én bizony oda megyek, és megkérdezem, hogy ez most mi volt, mondja el nekem is..

Az egyik barátnőm ilyen helyzetben van, a legjobb barátnője fűnek fának kibeszéli, ami hozzá is eljut, (pl, hogy irritálja, stb) és ő nem beszéli meg ezt a csajjal, mert akkor a "besúgót" kellemetlen helyzetbe hozná. Ez oké, megértem, de ha a legjobb barátnőm kibeszél, nem foglalkozok ilyennel, járulékos veszteség.

Lehet lepontozni.

2017. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem osztom a véleményed 6-os. Szerintem nem éri meg egy olyan féreg, kétszínű emberrel foglalkozni aki csak a másik háta mögött képes dumálni. Hiába a legjobb barátom csak annyit mondanék hogy félre ismertem és egy jelentéktelen ember, semmi több.
2017. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem józan reakció. Minek törődjön olyanokkal, akik őt nem szeretik? Hogy még több pontjuk legyen kibeszélni? Inkább kit érdekelnek egyáltalán, há' nem?:) Szerintem de. :)

Szóval józan reakció énszerintem

2017. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!