Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értek sok reakciót, miért...

BiTOPro97 kérdése:

Nem értek sok reakciót, miért érhet ez itt engem az emberek harmadától negatív, harmadától igen pozitív reakció. Vagy csak aki vagyok és akik vagyunk kész, annak megítélése?

Figyelt kérdés

Ja és rossz helyesírásom, ami enyhe rész képességzavar maradványának eredménye lenne ez még főleg, mint megítélésének alapja a magyar helyesírásban offline?


Nem értem ami itt az emberek kb. felfelé, harmada részéről ér itt engem. Tény a magyar valóágból kezdetben meg főleg nem tudtam milyen csoportok írnak ide. De amúgy kb. mindenki, csak változóarányban, mint ahogy az életben jelen vannak. Mi a baj velem, ha van velem itt baj? Ártok itt vagy inkább segítek? Nem vagyok pont én elég szociálisan érzékeny?


Kételkedés, vagy tapasztalat hiány, vagy irigység, vagy értetlenség? Vagy ami itt az emberek kb. fele-fele részéről ér itt engem? Vagy sok nem vagy hanem és és is-is? Tény a magyar valóágból kezdetben főleg nem tudtam milyen csoportok írnak ide, de amúgy kb. mindenki, csak változó arányban mint az életben jelen vannak. Mi a baj velem, van vele itt baj? Ártok itt vagy inkább segítek?


Egyik előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__823..


site:www.gyakorikerdesek.hu "BiTOPro97"


Hol helyeztem én magam erkölcsileg feljebb bárkinél, ahol családom becsmérelték, le írtam annak pont az ellenkezője volt sokszor az igaz. És 3/4-ben törölték is a már beszólást, mert nem tűrte el a fórum. De aztán, ott marad az én tény közlő írásom, mi úgy tűnt később, mint ha csak úgy kifakadt önéletrajzi rész lenne, az életemből valós, de félig meddig vagy teljesen céltalanul, írt írás. Nem tudom mi a hihetetlen?

Bár tény ez az első magyar nyelvű fórum ahova regisztráltam, tudom a német, osztrák, svájci német ajkú, angol, ír, amerikai, és sok náció angol és német nyelvű "kommentelő" és itt inkább válaszoló lenne a cél stílusát. Mint Egyik legrégibb kereső hasonló oldalán, ahol amcsik marják egymást, angolok meg segítenek, ha amerikai oda téved le is írja rendre megdöbbenését.


2016. nov. 17. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyelvészetet tanultam, de eskü egy épkézláb mondatot nem találtam.

Nem azért írom mert jól esik beszólni, hanem mert nem értem mit akarsz kifejezni.

Szerintem másoknak is ez a baja a véleményeiddel, hogy sok szó egymás után pakolása még nem mondat.

2016. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Most meg itt kezded?? Állj le! Kérlek. A leírásodból is látszik, beteges fórum mániás vagy, ahol előadod a dolgaidat. Hidd el, e kutyát nem érdekli, mi van a családoddal, veled, az autóiddal, stb. Ahogy az #1-es is megírta: érthetetlenek a mondataid, nem tudsz tisztességesen, érthetően fogalmazni.
2016. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ne itt kezdj nyitni. Rossz fórum, rossz hely.
2016. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan mondom egy szót sem értettem :D
2016. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem rossz helyesírás, ez olyan, mintha Google-fordítóval hoznád létre, és írnád be ide a mondataidat. Jól szórakozol?
2016. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
én nagyon érzékeny és sértődékeny vagyok, viszont amit legelőször megtanultam a netes kommunikációban, hogy az érzékenységet el kell felejteni, kell egy bizonyos vastagbőr, vagyis nem kell felzaklatni magunkat a hozzászólásokon! pld szidják a családod? ne törődj vele, hisz nem is ismerik!
2016. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
67%

"Kételkedés, vagy tapasztalat hiány, vagy irigység, vagy értetlenség?"


Kételkedés? egyértelműen


Tapasztalat hiány? 97es születésű vagy, ez max a te oldaladon van


Irigység? Az interneten azt ír mindenki amit akar, mivel kb senki nem hiszi el a sok sületlenséget amit írni szoktál, főleg autós témába. Bizonyítékod persze nincs arra, hogy 3-4 bmw-d van egyszerre, 100 kocsit vezettél meg hasonlók. Nyílván nem kell senkinek se az interneten bizonygatnod, de ha 99,99999%-ban feltehető, hogy valótlanságot állítassz, akkor ne várd el, hogy majd az emberek hisznek neked, irigykednek stb.


Értetlenség? Az biztos, nem sok mindent érteni abból amit írsz általában.

2016. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"Ne itt kezdj nyitni. Rossz fórum, rossz hely."


Már mint a magyar nyelvű fórumok irányába?


Általában rövid lényegre törő válaszokat igyekszem írni, ez tűnt arra alkalmasnak, és van széleskörű tapasztalatom több téren.

2016. nov. 17. 12:03
 9/29 A kérdező kommentje:
#7 Ezt szimplán kikérem magamnak! Lekezelő, rágalmazó és alaptalan vádaskodás.
2016. nov. 17. 12:09
 10/29 anonim ***** válasza:
67%
Melyik része? Az hogy 19 évesen azt állítod van 2-3 bmwd jelenleg( a kutya se bírja követni, addig jutottam hogy 320i 330xi M6 persze mindegyik vadiúj), meg vezettél 100 vagy 200 autót, én azt mondom hazudsz, te pedig azt mondod ez vádaskodás/rágalmazás? :D Vicces gyerek vagy.
2016. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!