Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekiállt nevetni az Interspárb...

Nekiállt nevetni az Interspárban ez az ember, akiről szó van, esetleg valami mentális problémája van?

Figyelt kérdés
A szalámiknál, párizsiknál állt, alig jutottak eszébe a szavak, de nagy nehezen elmondta, hogy mit kér. Azután elkezdett nevetni. Odaadták neki amit kért, és megint nevetett. Megköszönte, aztán elment.
2017. ápr. 20. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes
2017. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A drog rossz, értem?!
2017. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy másfelé jártak a gondolatai, nem figyelt oda és ezért. Vagy hirtelen nem tudta mit kérjen, nem gondolta át...kínosnak érezte és elnevette magát.

Már megint ez a mentális probláma...

2017. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
420.
2017. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hopsz Most, hogy visszanéztem a kérdést..... :D Helyesbítek: "porbléma" :D:D
2017. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kábszi rossz. 😂

Amúgy nekem is van olyan,hogy csak állok,nèzek,nem bírom kinyögni,hogy mit akarok,aztán elnevetem magam,hogy milyen béna vagyok. Nincs mentália problémám (tudtommal) Szóval lehet,hogy ennek az embernek is csak ilyen napja volt. Nem kell rögtön mindenkiről azt gondolni,hogy mentális problémákkal küzd,aki egy kicsit is másképp viselkedik,mint az átlag,vagy amit a többiek normálisnak gondolnak.

2017. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!