Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak nincs olyan érzése...

Másnak nincs olyan érzése hogy szívesen tartozna ezek a "gazdagok" közé?

Figyelt kérdés
Olyan irigy vagyok ezekre a gazdagok akik az instagramon mutogatják magukat. Divatos drága ruháik vannak, mindig a legjobb helyeken esznek, isznak, utaznak. Mindenük meg van. Bár tudom hogy az egész egy merő képmutatás, de még is inkább lennék ilyen, mintsem hogy társadalmi igazságtalanságokon, meg az emberek képmutatásán frusztráljam szét magam. Más nincs így ezzel?
2017. ápr. 20. 19:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ja és az idióta emberektől is menekülnék, akik például ide is írogattak :)
2017. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

10-ből 9 instagram csaj:


Gazdag fater, vesz neki drága táskát.


Fater vesz neki diplomát.


Felveszik valami menő munkahelyre, egy telefont nem tud elintézni.


Nagyon menő, de irigylem.

2017. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem te és én is elszórunk annyi pénzt amennyit ők otthagynak a heti 1 drága étteremre. Pusztán nekünk más az értékrendünk. Unokatestvéremék évente mennek tengerparti nyaralásra és töltenek a tengerparton/egyiptomban meg ki tudja még hol egy-egy hetet. Természetesen mind megy az instagrammra és facebookra. Az pedig hogy hitel van a házon, autón és még ki tudja mennyi mindenen, emellett egy minimálbéres kereset van természetesen nem kerül fel az internetre. Ahogyan az sem hogy a hónap elején mindenből a legdrágábbat veszik, hónap utsó hetében pedig pénzért és kajáért jönnek könyörögni nagyszüleimhez illetve a másik nagyszülőkhöz.

Másik ismerős szintén mindenen spórol hogy ilyeneket megengedjen magának. Egyszerűen más az értékrendünk. Én például nem szeretem a mozit vagy a drága éttermeket. Ettől függetlenül szórakozni eljárok, de inkább költök a biciklimre. Elvisz az annyi pénzt amiből tudnám mutogatni magamat az ilyen meg olyan helyeken. Egyszerűen csak más igényeink vannak. Biztos vagyok hogy te is le tudnál faragni a költségvetésedből hogy egyszer-egyszer megengedhess magadnak ilyen dolgokat és mutogasd magad. Egyszerűen annyira már nem vonzó számodra hogy azt beáldozd a képmutatásért cserébe amit ők.

És ezek a képek csak online mutatnak jól. Voltam már én ilyen buliban. Mindenki bepózolt 3 képre. Ment fel a netre "BestPartyEver" "Imádlak Titeket". Kitették aztán továbbra is mindenki a telefonjába mélyedve. Én meg egy haverom akik nem ehez voltunk szokva meg néztük hogy hááát... azért annyira nem best party...

2017. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jézusom a 60%-os nagyon irigykedik, tiszta sárga lehet a pofazacskója :D
2017. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na jól van ennyi elég volt úgyse fogjátok megérteni a kérdezőt és engem se...Pápá jó irigykedést a gazdagokra :))
2017. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egyébként nem irigykedem, nem érdekel.


Én van ha egy ilyen menő instagram-os magyar "sztár" az alkohol vagy mittudomén milyen elvonón köt ki??


Amilyen lökött.


Na akkor majd beszélek veled újra, okas?


Tudod mit cseréljünk email címet ha-ha


:D :D :D

2017. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

@20:33


Hidd el ezek nem a hó eleje habzsi dőzsi, hó vége zsíros kenyér evés fajta emberek...


Ezeknek az év 365 napja habzsidőzsi.

2017. ápr. 20. 20:36
 18/21 anonim ***** válasza:

"Ezeknek az év 365 napja habzsidőzsi"


Vagy nem.


Vagy gazdag fickó modell csajokkal azt 100% homokos a fickó.


Ha-ha, vedd már észre ember.


Az egész instagram egy vicc, értsd már meg.

2017. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne ugass és nem kell az e-mail címed sem :)
2017. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nincsen instagrammom, ezt benézted :)
2017. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!