Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak nincs olyan érzése...

Másnak nincs olyan érzése hogy szívesen tartozna ezek a "gazdagok" közé?

Figyelt kérdés
Olyan irigy vagyok ezekre a gazdagok akik az instagramon mutogatják magukat. Divatos drága ruháik vannak, mindig a legjobb helyeken esznek, isznak, utaznak. Mindenük meg van. Bár tudom hogy az egész egy merő képmutatás, de még is inkább lennék ilyen, mintsem hogy társadalmi igazságtalanságokon, meg az emberek képmutatásán frusztráljam szét magam. Más nincs így ezzel?
2017. ápr. 20. 19:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
nem, tenyleg nem. valahogy en nem latok örömöt a pezsgönyitogatos fotozgatos bulikban. nekem unalmas lenne ez egy ket honap utan es üresnek erzene az eletemet. en biztos az elejen buliznek egy jot de aztan neznek valami jo foglalkozast amivel segiteni tudok, pl allatokon. hoszen kell hogy legyen valami ertelme az egesz eletnek.
2017. ápr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!