Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok facebookra kirakni...

Nem akarok facebookra kirakni képet, mert nem használom. De van aki hetente megkérdezi hogy miért nem teszek ki magamról. Hogy lehet valami végleges választ adni? 22N

Figyelt kérdés

Tényleg nem használom. Sosem tettem ki semmit, nem is igazán lájkolgatok, nem jelölgetek új ismerősöket. Szinte csak muszájból vagyok fent a sulis csoport miatt. Ha az nem lenne már rég töröltem volna az egészet.

Más alkalmazáson szoktam chatelni a barátaimmal.

Viszont van egy jó ismerősöm aki heti szinten szinte leszid hogy rakjak ki profilképet mert így azt sem tudja kivel beszél. (Ismer személyesen)

Annyira unom már.. Hogy lehet megmondani neki hogy nem akarok semmit kirakni mert nem érdekel az egész facebook?


2017. ápr. 21. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A valós neved van megadva? Mert akkor hogyhogy nem tudja, kivel beszél?
2017. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen a valós nevem van megadva. Arra értette hogyha ír nekem akkor zavarja hogy nincs profilképem.

Egy régebbi kép van fent rólam, de profilkép nincs.

2017. ápr. 21. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!