Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pécs Forgalmi vizsga ötletek...

Pécs Forgalmi vizsga ötletek tippek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok én 3 nap múlva megyek forgalmi vizsgázni és iszonyat stresszelek :/ alapból stresszelős vagyok és egyszer tökéletesen megy a vezetés egyszer meg vannak azért hibák :/ Valakinek valami tapasztalata Pécsen forgalmi vizsgarol?
2017. ápr. 22. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hol vizsgázol. Ha egyszer jogosítványod lesz és érdemben akarsz közlekedni, akkor úgy is el kell szakadnod Pécstől. Mindenhol a közlekedési táblákat és jelzéseket kell figyelned és közlekedésben részt vevő többi személyt nem zavarva biztonságosan eljutni A-ból B-be. Azt tudom neked tanácsolni, hogy arra a 2 órára maximálisan szedd össze magadat. Előző nap sportolj, étkezz tökéletesen, pihend ki magadat, szeretkezz egy nagyot a pasiddal/csajoddal, rituálisan áldozz fel egy kecskét (csak hülyülök xD), szóval legyél teljesen összeszedett állapotban, mert egy forgalmi vizsgán 80%-ban a koncentráción és közérzeten múlik, hogy sikerül. Az én vizsgáimon is mindig rázott a hideg, fájt a hasam, álmos voltam és folyamatosan stresszes voltam. Persze, hogy csak harmadjára lett meg óriási szerencsével. Ha minden egyes dologra odafigyelsz, akkor nem köthet beléd a vizsgabiztos. Persze nem ismerem Pécset és nem tudom mennyire korrupt környék, de én Debrecenben vizsgáztam és minden egyes alkalommal megérdemelten húztak meg. Jusson eszedbe, hogy csak a vizsgán legyél túl, utána úgyis a saját stílusod és szokásaid szerint fogsz közlekedni és nem fogja senki rád erőltetni az elavult sablonos vezetési konvenciókat (STOP táblánál kétszer megállás, kormányfogás stb.).
2017. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!