Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Corvinus nyelvvizsgáról...

Corvinus nyelvvizsgáról vélemények, tapasztalatok? Egy kis bátorításra lenne szükségem!

Figyelt kérdés

Márciusban szeretnék menni középfokú vizsgára, angolból.

Sokat gondolkodom rajta ,hogy melyiket válasszam.

Erről a típusúról még alig hallottam valamit.



2017. jan. 6. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én németből voltam, de egyáltalán nem volt nehéz. A szóbelinél nagyon kedvesek voltak.
2017. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Eurorxam-nél voltam, aki a könnyebbik es drága megoldást keresi arra menjen.

Épp most csinálja egy barátom a Corvinusnál. Panaszkodik, hogy nehéz, 3 részre volt osztva a vizsga, 3 külön napra. Persze felkészültségtől függ, ha rendesen tanulsz rá nem lesz baj. Azért érdemes megnézi BME-set is, meg a TELC se rossz.

Sok sikert!

2017. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég könnyű, bár ez a te tudásodtól függ. Jól fel lehet készülni írásbelire, szóbelire is, mert mindkettőhöz van spéci könyv (az nagyon hasznos és nem is drága, mindenképp szerezd be, ha emellett döntessz). Én vizsga előtt 1 héttel kezdtem el teszteket megcsinálni a könyvből meg naponta 2 órát szóbelizgettem és bőven meglett. Ha van egy alap szókincsed (vagy rágyakorolsz) meg ismered a feladatok típusait akkor nem nagy kunszt :)
2017. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én januárban voltam, és csak 2 napra volt osztva. Az írásbeli elég könnyű volt, van egy külõn corvinus angol b2es könyv és én azzal készültem + tanárral szóbeliztem, és átmentem. A szóbelin elég megértőek és kedvesek, beleszámítják, hogy a vizsgázó izgul. (Onnan gondolom, hogy én a szóbeli után úgy éreztem hogy megvágnak annyit rontottam az idegességtől, és mégse vontak le olyan drasztikus pontokat, csak párat)

Szóval én a corvinust nagyon ájánlom!:)

2017. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!