Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bűn az, ha az ember nem...

Miért bűn az, ha az ember nem nőnek születik?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fiatal. Azt tapasztalom, hogy a nőknek olyasmit mond egy férfi, ami az adott pillanatban nem tetszik, akkor elkezdenek bőgni, "műsort csinálni". Ha egy nő, akkor nem történik semmi. Ami a biztosítékot (most) kiverte, hogy egy szomszéd telefonált, hogy valami nincs rendben a lakásunkkal. Hívom az asszonyt (két sarokra otthontól). Kijelenti nem lehet baj. A másik szomszéd is hív. Megint hívom asszonyt, megint elhajt. Rádörrenek, hogy induljon. Nemsoká visszahív, hogy valóban iga volt a szomszédnak. Azóta nem áll velem szóba... (4. napja)

Hogy lehet elérni, hogy egy férfit is emberszámba vegyenek? (a példa kiragadott, a jelenséget általánosnak látom)



2017. ápr. 23. 13:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsétek ki. Tényeket írtam, nem vádaskodtam. Ha valki/valami szexista akkor azok a tények.
2017. ápr. 23. 17:01
 12/14 A kérdező kommentje:
A válaszok is jelzik a probléma súlyosságát. Ha nő ít ki hasonlót, akkor a kommentek tele lennének fröcsögéssel, hogy a férfiak bunkók
2017. ápr. 24. 06:50
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Nem olvastam végig a kommenteket, de kedves kérdező ezzel a kérdéseddel most jól beletrafáltál a női nem kritikus pontjaiba :) Akarom mondani kis türelmet a női kollegákhoz, mert műsor várható :)
2017. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a férfit számba veszik, ha képes valamire. Gondolom 30 felett vagy, és már sok mindent elértél az életben, így neked nincs miért aggódnod.
2017. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!