Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vízöntő és Bak lányok, ti...

Vízöntő és Bak lányok, ti nagyon szabadsagpártiak, független tipusok vagytok. Nem probléma nektek minden nap több óran keresztül együtt lenni a párotokkal és közös vállalkozásban dolgozni? Kort és jegyet is légyszi

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly, te tényleg elhiszed, hogy az összes vízöntő és bak nő a világon egyforma?

Dolgoztam együtt a párommal, semmi gond nem volt. Szívesen csinálnám most is. (Vízöntő vagyok).

2017. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


Nekem hivatalosan Rák a horoszkópom és hatalmas szabadságvágyam van, független vagyok, nem vagyok romantikus alkat és fészekrakó vagy gondoskodó ösztön sincs bennem, pedig mindenhol azt írják, hogy a rákok olyan érzelmesek, érzékenyek, családszeretők és romantikusak.. A nagy francokat, ennyit a horoszkópokról. Ha értelmes a Bak/Vízöntő kiszemelted, akkor össze se fog veled jönni, amiért hiszel ezekben az ostoba, általánosító baromságokban.

2017. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:

Attól függ.

Egyébként pedig de. A vállalkozás részt kivéve, mert ilyenben még nem volt részem.

20/bak

2017. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vízöntő vagyok, de nem vagyok ilyen szempontból független. Nem vagyok szívesen egyedül és a napjaim nagy részét vagy a párommal vagy vele és a barátainkkal töltöm. Egyéb hülye kérdés?
2017. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!