Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Keresnéd az olyan ember...

Keresnéd az olyan ember társaságát akin nyomasztó tetoválások vannak?

Figyelt kérdés

Olyanok hogy koponya száján át a szemgödörből kijövő vipera, koporsó, a kulcscsontnál egy tőr a nyakba szúrva rajta egy dátummal

Jó arcú srác, sportos, tehát nem egy befordulós, szadista fajta.


2017. ápr. 27. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, több haveromon vannak "nyomasztó" (szvsz nincs ezekben semmi nyomasztó, ha jó szakember varrta fel, gyönyörűk tudnak lenni) tetoválások. Aki ez alapján választ barátokat, azzal amúgy s ha titokban tenném úgy hogy ne tudjon róla és ha mégis kiderül akkor azt mondom hogy ugye nem is volt nagy gáz hogy összefutotam velük?

sem érdemes barátkozni.

2017. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na szóval még egyszer, ha már a telefonom sikeresen beszúrt egy tegnapi kérdésrészletet, amit kimásoltam, hogy idézzek belőle a válaszomban :D


Persze, több haveromon vannak "nyomasztó" (szvsz nincs ezekben semmi nyomasztó, ha jó szakember varrta fel, gyönyörűk tudnak lenni) tetoválások. Aki ez alapján választ barátokat, azzal amúgy sem érdemes barátkozni.

2017. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En nem keresném vele a barátságot, de attól még lehet "normális gondolkodásu".
2017. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz barátságok nem a külsőségeken múlnak. Ha szimpatikus, ismerd meg jobban, es majd elválik, lesz e barátság belőle.
2017. ápr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sportosság és a "jó arc" szerintem nincs összefüggésben azzal, hogy az ember milyen belül. Sportoló, mosolygós, nyugodtnak tűnő emberről derült ki már az ismeretségi körömben, hogy vagdossa magát és néha napokig fekszik a halálra gondolva. Nem lehet megmondani a külsőből az ilyesmit.


Bizonyára valamilyen jelentősége van számára ezeknek a tetoválásoknak, az önkifejezése részét alkotják, hozzá tartoznak, és ez szerintem egy jó dolog.

Elsőre biztos visszahőkölnék vagy pár percig kicsit megszeppent lennék a társaságában, de ez csak az első, ösztönös reakció. Ha valakivel lehet 2-3 normális mondatot váltani, onnantól kezdve nagyon gyorsan elfeledkezem arról, ami másokat esetleg visszatart az adott ember társaaságától.

2017. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, mert érdekes fazonok, érdekes alternatív dolgokat tudnak.
2017. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Szerintem ezekben semmi nyomasztó nincs. Amúgy ha tetkó van valakin, megnézem de nem alkotok róla véleményt.
2017. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!