Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar visszahúzó erő? Mindenk...

Magyar visszahúzó erő? Mindenki le akart beszélni hogy amerikába éljek.

Figyelt kérdés
1 éve élek az usába, jobb az életem mint valaha és 24 éves vagyok. Mielőtt kijöttem mindenki jött azzal, ne csináld nem tudsz angolul, meg fogsz halni éhen ha ki mész, mit dolgozol majd. Miért akarja más az én életemet írányitani? Gyerek korom óta az egyik álmom hogy amerikába fogok élni. Eleinte voltabb kisebb nagyon nehézségek bevallóm, de az itt élő emberek nagyon segítőkészek.

2017. ápr. 28. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, hogy te milyen statisztikákkal nem rendelkezel...
2017. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%
11-es: köszönöm, ha megengeded, majd eldöntöm, hogy érdekel a minősítésed vagy sem.
2017. ápr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól érzed magad Amerikába, akkor nyugodtan élhetsz ott.

Ünnepekkor, vagy igazából bármikot, visszajöhetsz a családhoz, pláne jó fizetéssel.

Nem kell foglalkozni azzal, hogy mások mit mondanak, kevés részüknek vannak jogos érvei a maradás mellett. Valaki biztos féltékeny, hogy te megteheted.

2017. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
17%
Jó, most aki lesz@rja a családját vagy a családja sz@rja le őt az menjen. Csak aki itthon feltudott magának építeni egy normális életet az maradni fog. A söpredék migránsok meg menjenek csak.
2017. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Te nem érted, hogy ez sokszor többről szól mint a pénz.


Az meg természetes, hogy nem anyáéknál lakok 50 éves koromig, valamint neten bármikor lehet komunikálni és akár havonta hazalátogatni.


Aztán a sját családdal kell majd foglalkozni többet, ha alpít.

2017. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapja élek Angliában ,úgy jöttem ide ,hogy amikor letett a repülőgép ,azt se tudtam hol fogok aludni ,mit fogok dolgozni! Vakartam a fejem elég rendesen... Ahhoz képest jelenleg sokkal jobban élek mint otthon! Mondhatni minden sarkon ott a lehetőség ,illetve az emberek ott segítenek ahol csak tudnak ( vad idegenek ,teljesen más nemzetiségű ,de mégis lelkesedéssel segít)! Otthon nem azt mondom ,hogy senki sem segített ,de nem nagy lelkesedéssel segítettek rajtam a Honfitársaim! Nem ,nem vagyok sem dühös ,sem gyűlölködő ,csak Magyarországon valahogy nem igazán működnek a dolgok/emberi kapcsolatok/segítségek! Sőt ,remélem ez változni fog ,hogy egyszer majd normális körülmények között éljek Magyarországon...
2017. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Na làtjátok ebből van elegem. Ha anyàm mellet élek 25 évesen akkor meg azért szólnak le. Magyarorszàg és a műveltség? Ne nevetess màr 1 millío alkesz 2 millió rejtett erőforrás. Akkor élj magyarba ahol ha bajban vagy 0 a rendőr hatalma. Utàlom akik igy meg ugy istenitik, ha olyan jó lenne nem akartam volna ki jönni.
2017. ápr. 28. 19:43
 18/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok migráns? Írd màr lehet ki vagy és mit dolgozol. Eszem eldobom hogy a munkanélküliek itt élik ki magukat.

Egy ország ahol a emberi bírkàk, netadó miatt utcára mentek. Mikor az életminőségért kéne utcára menni meg mindenki otthon punyad.

Saját családom támogatott menjek ki. Hogy jobb életem legyen. Nem tudom nektek miért fàj hogy én jobban élek. 1 év alatt öszzesporoltam 6500 dollárt. Làtjàtok ezért élek amcsiba mert ott a sikeres embert elismerik. Màr a vàlaszokból is tudok következtetni.

Honnan tudod nem hiànyzik a családom? Vagy esetleg barátaim. Èletem legnehezebb döntése volt. De küzdők az álmokért hogy valóra váljon. Szegény családból származok és minden egyes forintért én dolgoztam.

Ha nem megyek az usába akkor most közmunkàn kapálnék. Azt is lenézné mindenki oda haza.

2017. ápr. 28. 19:54
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is ez az álmon gyerekkorom óta. Örülök, hogy neked összejött, nekem valószínű sose fog :(
2017. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

Itt mindenki azt írja hogy nem lehet kimenni USA-ba, nehéz, illegálisan meg főleg nehéz.

Tény hogy nem könnyű de aki dolgozik az simán megél ott.

Nem hiszem hogy Magyarországon csak közmunka jutott neked mert aki dolgozni akar az itthon is talál normális munkát, viszont ha munkakerülő vagy akkor se itt se ott nem fogsz pénzt keresni. Na meg ha itthon nem volt munkád akkor hogy vettél repjegyet meg vízumot hogy intézted?

1800 dodo havonta nem nagy összeg, kb 11 dollárt kaphatsz óránként. Ilyen keveset fizető melóra is adnak vízumot? Én úgy tudtam hogy nagyon jó szakembernek kell lenni hogy vízumot kapj és még csőszerelőként se 11 dollárt kapsz, főleg ha tényleg jó szakember vagy.


Azt írod hogy 6500-at tettél félre egy év alatt ami havonta több mint 500 megtakarítás , tehát 1300ból élsz de egy albérlet alapból 700 dollár egy olcsóbb környéken is.

Nem rosszindulatból írom de kicsit fura a sztorid hogy 24 évesen munkavállalói vízumod van, ennek ellenére csak 1800-at keresel és 6500at meg is spóroltál 1 év alatt.

2017. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!