Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy legyen nagyobb önbizalmam...

Hogy legyen nagyobb önbizalmam? Visszahúzó, csendes, félénk. Általában ezekkel a szavakkal jellemeznek.

Figyelt kérdés
Van pár barátom, de ok is lettek, hogy ok jöttek oda beszélgetni, ok annyira megnyíltak elottem. Idegen környezetben is van aki el tud lazulni, beszélget új emberekkel. Én erre nem vagyok képes sajnos. Vannak lányok akiknek fiú barátjuk is van, nekem az sincs, de szeretnék. Van valami otletetek? Bocsi az ekezetek miatt:/ 14/L
2016. okt. 25. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy sehogy! Én is próbáltam mindenhogy de nekem nem sikerült. Úgy gondolom, hogy aki ilyen az ilyen is marad. Persze ez csak az én véleményem.
2016. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyszer élünk, gondolj erre !Menj te oda sok emberhez gyakorolj eleinte rosszul erzed magad de utana sokkal jobb lesz!:) kesobb mikor idosebb leszel mindent megfogsz banni hogy nem merted megcsinalni! Csinald azt amiben jo vagy es lesz onbizalmad.
2016. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbálj egy kicsikét lazább lenni,mert úgyse esznek meg téged az emberek.Nekem meg pont az a bajom,hogy mindenkivel folyton beszélni akarok.Nem is bírnám azt ki,hogy idegen környezetben ne menjek oda másokhoz :). Szerintem ez ellen úgy tégy,hogy kitalálsz vmi semleges témát pl. hogy jó a cipőd hol vetted és gyakorlatilag elbeszélgetsz emberekkel a semmiről.Fontos,hogyha nincs gyakorlatod ebben,akkor ne úgy gyakorold,hogy egyből kiállsz az osztály elé,hanem mondjuk először csak 4 emberrel elegyz szóba utána meg 10-zel.Mindig tervezd el,hogy mit akarsz mondani,így kiküszöbölheted a problémákat.Amúgy ha már öbmizalom:szerintem stílusodnak megfelelő ruhával tudod az önbizalmadat növelni.Ha van egy ajátos beszédstílusod pl,vagy ha van olyan tulajdonságod,amiről mindenkinek te jutsz az eszébe.Nyugi,nem fog megenni senkise. :)
2016. nov. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!