Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észre vettétek hogy...

Ti is észre vettétek hogy sokszor a keménykedő, de gyáva emberek kondiznak?

Figyelt kérdés

Félre értés ne essék!

Nem bántom a kondisokat akik a sport szeretete miatt eddzenek!


De észrevettem hogy vannak olyanok akik keménykedni szeretnének, meg azt hogy ők legyenek a vagányok. Azonban ez nem mondható el róluk ezért változtatni akarnak ezen. Ahhoz hogy küzdősportra, harcművészetre vagy egyéb képzésre járjanak viszont gyávák, mert félnek attól ami éri őket edzésen. Ezért lemennek kondizni, mert ott nem éri őket semmilyen mentális megterhelés ( pl:bunyózni kell olyannal akiről tudod hogy jobb) és fizkai fájdalom se, csak az izomláz. Ellenben azt gondolják hogy így "olcsón" keménnyé válhatnak!


2017. ápr. 29. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom így.
2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 L.Bandita ***** válasza:

Olcsó? Nem hinném hogy olcsó. Fehérjeporok, személyiedző, kondibérlet stb.

Csúcsidőbe ott is vannak beszólógátasok.

2017. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem érted.

Az olcsót a megterhelés terén értem. Nem ütnek meg, neked sem kell megütnöd senkit, nincs felelősség hogy mikor mész, mikor nem, nem kell félned.

2017. ápr. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!