Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok akik edzenek/kondiznak!...

Azok akik edzenek/kondiznak! Ti hogyan motiváljátok magatokat az edzésre?

Figyelt kérdés
Nálam időnként van egy kis fellángolás csinálom egy-két hétig de utána már annyira kedvtelenül csinálom hogy valóságos nyűg az edzés. Ti hogyan gyűjtötök újra és újra motivációt/kedvet az edzés folytatásához?

2017. márc. 23. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress edzőtársat.
2017. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Volt már tesómmal de ugyanaz volt ráadásul sokkal tovább is tartott mert eldumáltuk az időt :D

Meg alapvetően asszoc vagyok tehát egyedül még jobban is érzem magam :)

2017. márc. 23. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Az eredmeny motivalt es jolesik az edzes ha neked nem akkor eddz ritkabban mert valoszinuleg nem regeneralodsz elegge
2017. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem az hogy jobban nézzek ki és hogy ma is tettem valamit az egészségem érdekében!
2017. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Válassz olyan sportot, amit élvezel. Velem úgy volt, hogy sok mindent kipróbáltam, de amit untam, azt ugyanúgy néhány hét vagy legfeljebb 1-2 hónap alatt abbahagytam. Ami szórakoztat, azt szívesen csinálom.
2017. márc. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem mindig is az eredmény motivált. Ha nem volt éppen kedvem edzeni, akkor mindig belegondoltam, hogy ezt később megbánnám. Igen, sajnos néha ilyen, de menni kell tovább.
2017. márc. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!