Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti barátkoznátok pedofillal?

Ti barátkoznátok pedofillal?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy olyannal aki gyerekeket rontott meg, hanem olyanra aki nem csinált (és soha nem is akar) semmi ilyet, de alapvetően a szexuális beállítottsága alapján pedofilnak mondható.

Ugye ez egy olyan dolog ami jelenleg nem gyógyítható.



UI: Szerintem ez a megfelelő kategória, hiszen semmi 18+-os nincs a kérdésben... De ha tévednék, akkor megkérném a kedves moderátorokat, hogy a kérdést ne törőljék, csupán rakják á a jó helyre. Köszönöm!



2017. ápr. 29. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem!

Miért te lennél az?

2017. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy a kérdés csupán elméleti, kiváncsi vagyok hogy gondolkodnak erről mások... Különben egy pedo ismerősöm sincs. :D
2017. ápr. 29. 14:20
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem én sem vagyok.
2017. ápr. 29. 14:20
 4/19 anonim válasza:
4%
:D
2017. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Én veled sem barátkoznék, ha ilyeneken gondolkodsz.
2017. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Ki tudja, barátkoztam-e már valaha ilyen emberrel? Ugyanis van egy olyan érzésem, hogy senki nem híreszteli magáról, hogy pedo.

Mivel van egy féléves kislányom, nem kifejezetten örülnék egy pedofil hajlamú ember barátságának.

2017. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen, hát én is kicsit előítéletes lennék.

De ugye az a baj, hogy nem igazán tehet róla és változtatni sem tud rajta.

2017. ápr. 29. 14:30
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem . Mindenkinél van több probléma a háttérben és a felszínen . Ki tudja mikor minek a hatására okoz másnak magának bajt , mert beáll egy erősebb kísértés lebukás kockázata nélkül . Esetleg bepiál és megcsinálja a mókát . Homoszexszel sem , kábszeressel alkeszokkal sem sittet kapottal sem cimbizek .
2017. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Nincs ilyen, hogy szexuális beállítottsága: Pedofil! Istenem... Ez súlyos lelki zavar, szexuális aberráltság a gyerekkori elnyomás, elfojtás, félrenevelés miatt stb! Mit gondolsz, miért pont a katolikus papok közül kerül ki a legtöbb pedofil? Lehetne kezelni, de lehetetlen hogy megváltoztassanak (vagy netalántán, beszüntessék a cölibátust) elvakult, beteg katolikus, vagy egyéb korlátolt szemléletben élő embereket, akikre még a hörcsögömet sem bíznék rá, nem hogy egy embert életre nevelni.
2017. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Határozottan nem.Egy betegelméjüvel nincs mirül beszélgetni
2017. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!