Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt gyikon miért ennyire...

Itt gyikon miért ennyire felszínesek/okoskodók az emberek?

Figyelt kérdés
A napokban feltetttem egy kérdést. Nem részleteztem, mert nem azon volt a lényeg. (Nem szaftos magánügy :D, egy általános kérdés). Szomorú, de kb. 10 emberből 1 tudott érdemlegesen válaszolni. Ezalatt azt értem, hogy a kérdésre válaszolt és nem ragadott ki szavakat, amikről tovább kérdezett volna. Ellentétben a többiekkel. Viszont kérdezni is csak egy kérdezett. Írtam rá egy rövid kommentet, a többiek meg abból ragadtak ki egy szót, és kérdezés nélkül osztogatták az észt, csak mivel nem írtam nekik, hogy "bocsi de fogalmad sincs kinek írod", kezdte sorra a többi. Mintha azt várnák hogy robbanjak mert nekik van igazuk, aztán tudnak oltani. Miért állnak/álltok hozzá így az emberekhez, readásul ismeretlenul? Ennyire betörte őket az élet, hogy már alapból felveszik ezt a tüskés páncélt és alig várják, hogy igazat kapjanak? Vagy már kivannak a sok munkahelyi/otthoni stressztől? Vagy miért? De a kedvencem az volt, hogy a többi meg ugyanazt leírja ugyanúgy csak más szóval, amit az előtte lévő. :D 0 ismerettel, de olyan okosan, mintha részesei lennének az ügynek, de közben semmit nem tudnak. :D Érdemes egyáltaltán ide járni? :D

2017. ápr. 29. 15:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális hangvételű válaszokat, és hogy egyáltalán vettétek a fáradtságot, hogy írjatok ! :)

Valóban egyszerűbb lett volna, ha bemásolom a linket, de nem azt a témát akarom itt kielemezni, hanem csak szimplán arra voltam kíváncsi, hogy szerintetek miért vannak olyan emberek akik egyből kérdezés nélkül ugranak, kiosztják a másikat, miközben már rég eltértek a valódi kérdéstől.

Írtatok egy páran gyikos szituációkat, egyik sem talált, nem ilyen vagy ahhoz hasonló "kategóriában" kérdeztem.

:D

2017. máj. 4. 19:38
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan lett ennyi tipikus, félrenevelt, félművelt idióta, de nagyon bosszantóak. Valahogy mindenhol látom, mindegy, hogy latin mondáson összevesző, garatra felöntött homelessek, vagy belvárosi beltenyészeti MTA kutató top értelmiség.
2018. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!