Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim! Nektek mi segít,...

Hölgyeim! Nektek mi segít, hogy minden porcikátokat elfogadjátok úgy, ahogyan kaptátok?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok!

2017. ápr. 29. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

pszichopátia

26

2017. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.-Mit idegeljem magam külsőségek miatt....,legalább az agyam legyen normális!


Figyelek rá,hogy ápolt legyek -fiatalabb már nem leszek:)

-Jah,-nem is akarok!

N/40

2017. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha betiltanák a tükrök forgalmazását és büntetnék a birtoklását.

40

2017. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 A tükörrel semmi baj nincs:)

-Pont,hogy ő' nem tehet semmiről

...-mutat és megmutat!


Az inkább probléma,hogy sokan nem néznek tükörbe! (2-voltam)

2017. ápr. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az volt, hogy mi segít, hogy minden porcikánkat elfogadjuk...

Ha nem lenne tükör, kevesebben elégedetlenkednének. Én most nem az igénytelen utcai megjelenésről beszélek, hanem a saját magam által megállapított nem tetszésemről amikor tükörbe nézek.

2017. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs rá idő

Pl tanulsz, dolgozol, utána hajnalokig haverokkal vagy, 2-4 orákat alszol, már nem is annyira fontos hogy pl göndörítve van e a szempillád :)

2017. máj. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*úgy gondolom akinek valoban van élete, nincs ideje pl a körmén a strasszkövekein filózni.
2017. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia.

Hát ez egy elég mélyreható kérdés.Minden porcikán kár rágódni.Szerintem csak nagyon keveseknek adatott meg,h teljességgel elégedettek legyenek minden porcikájukkal.Én szeretek csinosan öltözködni és számomra az,h a szemöldököm ápolt,szemkörnyékem,arcbőröm levan ápolva,csinos ruhám van és jól áll a hajam fontosabb,mint az,h lehetne nagyobb a popóm vagy itt-ott feszesebb(2 picim van itthon).Ha az embert ápolt és odafigyek magára az nagyban megdobhatja az önbizalmát(nekem legalábbis).Az is nyugtat,h az utcán megnéznek.Nem flörtölök,szeretem a férjem és a családom,de az épp elég hozzá,h jól érezzem magam a bőrömben és ne arra koncentráljak,h hol túl vastag,hol picit lapos...Miért kérdezed?Önbizalomhiány?

Üdv 25N

2017. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!