Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan fiúk, akik...

Vannak olyan fiúk, akik szeretnek csak barátkozni lányokkal? Tehát hátsó szándék nélkül haverkodni, beszélgetni velük?

Figyelt kérdés

Jövőre megyek egyetemre, és kicsit kétségbe vagyok esve, mert a lányokkal nem igazán találom meg a közös hangot, egy idő után mindből elegem lesz. Vannak olyan srácok akik nyitottak arra ha egy lány odamegy beszélgetni hozzájuk? És össze is szeretne haverkodni velük, de semmi többet nem akar?

Lehet, hogy hülyeség, de ha valaki nem néz ki jól akkor vele nem szívesen beszélgetnek alapból sem? 18/L



2017. febr. 16. 18:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Talán a melegek közt.

Mert amúgy nem hiszem.

2017. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én pl ilyen vagyok. De sajnos nem csinálhatom, mert ha barátnőm megtudja, megöl. :D
2017. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy legjobb barátok legyünk, hanem inkább haverkodás szintjén, de köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 16. 19:16
 4/19 anonim ***** válasza:
Én szeretek barátkozni hátsó szándékok nélkül lányokkal. 18/F. Biztos egyetemen is kapsz magadnak társaságot ;).
2017. febr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Remélem! :) Az még egy kisebb probléma hogy olyan szakra megyek ahol csak lányok lesznek.. De majd meglátom, hogy hogy alakulnak a dolgok.
2017. febr. 16. 19:24
 6/19 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2017. febr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csecsemő- és kisgyermeknevelő (mindenképp ide szeretnék menni).
2017. febr. 16. 19:33
 8/19 anonim ***** válasza:

Jaaj az egy jó szakma. ^^

Nekem kisgyermekgondozó ès nevelő szakmám van:DD

23L

2017. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkoznod kellene lányokkal is, egyetemen sokkal könnyebb lesz, hisz már ugyanolyan érdeklődési körrel, hasonló elhivatottsággal érkeztek a szakra és simán megtalálhatod velük a közös hangot. Egyébként sem lesz túl sok kapcsolatod fiúkkal ilyen szakon.D


Amúgy én is egyetemista vagyok, szerintem a legtöbb fiú nyitott arra, ha odamegy hozzájuk egy csaj dumálni, sőt. Legalábbis én biztosan. Tapasztalat. Az én szakom tele van lánnyal, alig vagyunk fiúk.

2017. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Örülök, ha vannak ilyen emberek is.:) Mindenképp megpróbálok barátkozni lányokkal, csak elég sokat csalódtam már a barátságokban, így nem annyira szívesen vágok bele.
2017. febr. 17. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!