Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Többi lent!

MinecraftSzerós kérdése:

Ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
Úgy 10 éves lehettem és valamelyik nap elkezdtük kivágni az egyik fát. Egy csonnkal kezdtük ami kb 30 kilós volt és ráesett a jobb lábfejemre. Azóta nem éreztem kb 1-2 évig. Utána úgy megjavult meg minden és egyszer amikor mentem a suliba valaki rálépett és azt mondta hogy dikk neked zseléből van a lábad?? Mondom mivan?? Levettem a cipőt és láttam hogy ahol benyomom a lábamat ott menyomódik mint a méz vagy a vaj. EZ NORMÁLIS???

#betegség #Zseléláb
2017. máj. 2. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nem normális, nem is értem akkor miért nem kerültél orvoshoz? Gondolom megnyúltak a szövetek és nem állt vissza a normális állapotába. Ilyen fog maradni, elhaltak ott a szövetek és a sejtek is.
2017. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2017. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fáradásos törés után volt ilyen. Nézesd meg egy orvossal, mert később baromira fog fájni.
2017. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bekecs Béla ***** válasza:
Persze hogy normális. Öreganyámnak is ilyen lába van, csak a kiválasztott embereknek van ilyen "Zselé" lába. Nagymuter ostorként használta mikor legeltette a kecskéket. Én egyszer mélyebben utána jártam a témának. Azt olvastam, hogy ez egyfajta intelligencia hányados mérő is. Minél puhább/zselésebb egy ember lába, annál nagyobb IQ-val rendelkezik. Sajnos nem örökletes. Bár öreganyám lábait örököltem volna.
2017. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!