Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket idegesít, amikor...

Titeket idegesít, amikor mindenki keresi a látványosságot?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, amikor pl buszozom és az út szélén van egy rendőrautó és egy ember (pl igazoltatás), hirtelen mindenki odanéz és minél közelebbről minél tovább próbálja bámulni, úgy, hogy semmi köze a dologhoz.


Ez most egy szolid példa volt, de pl ha egy baleset mellett megyünk el, akkor még erőszakosabban akarják nézni az emberek.

Nem tudom, de engem ez rohadtul idegesít, ilyenkor direkt mindig a másik irányba fordítom a fejem, hogy még jobban lázadjak e szokás ellen.


2017. máj. 2. 13:19
 1/10 Vazul1972 válasza:
75%
Néha valóban idegesítő tud lenni, de azért különösebben nem érdekel. Cirkusz kell a népnek.
2017. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Az milyen idegesítő mikor km-es dugó van a pályán ,aztán kiderül hogy a világon semmi fizikai oka nincs ,csak annyi hogy a sok agyatlan birka 20-al megy mert a túloldali sávban baleset volt és hátha le tud fotózni egy vértócsát vagy nem tudom mit..
2017. máj. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Engem az idegesít, ha valaki minden szarságon felidegesíti magát.
2017. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Basszus, azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel!!! Én is direkt másfelé nézek.
2017. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha ülök a buszon és egy olyan útvonalon megyünk, ahol évente elmegyek 100-szor, akkor mégis mit nézzek? Látok valami újat és értelemszerűen megnézem. Ha a telefonom nézem, akkor az a baj. Ha az ablakon bámulok ki, akkor az. Ha mások képét nézem, akkor az. Most akkor, mit nézzek? :D

A látványosságot a legtöbb ember természetes, hogy keresi. A legtöbben nyaralni sem egy lepusztult helyre mennek, hanem egy látványosra. Az emberek szeretik az érdekes, új, aktuális dolgokat.

A lázadásod meg... Öcsém, te vagy a legnagyobb forradalmár! Hány éves vagy, 12?

2017. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Ha a telefonom nézem, akkor az a baj. Ha az ablakon bámulok ki, akkor az. Ha mások képét nézem, akkor az."


Mások véleményét/problémáját miért aggatod rám kényed-kedved szerint? Ezt a 12 évesek szokták. :D

2017. máj. 2. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#6: Miért aggatnám rád mások problémáját? Csak próbáltam rámutatni, hogy gyakorlatilag minden baj valakinek, de komoly érvet nem tudtok felhozni, hogy miért. Szimplán unalmas és frusztrált az életetek. Rámutatni dolgokra nem 12 évesek szoktak. 1-2 mondatot kiragadni más szövegéből, 12 évesek szoktak. Felesleges dolgokon idegeskedni 12 évesek szoktak. Fejelfordítással lázadni pedig, az ovisok szoktak.
2017. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7


Tipikus kisgyerekes viselkedés a feleselés.

2017. máj. 2. 18:43
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Aham. Válaszolni nem tudsz a neked feltett kérdésre, helyette csak annyira futja, hogy szerinted feleselek. Gondolom, aki nem ért egyet veled, az csak feleselhet. További jó lázadást, forgasd csak a fejed. A kutyát sem fogja érdekelni.
2017. máj. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kell a 12 éveseket ba*&*ni? XD talán több értelmük van mint nektek.

Válaszolva a kérdésre... akkor idegesítő, ha pl egy baleset helyszínére tódulnak, ès erőszakosan nyomakodnak esetleg... vagy mondjuk Justin Bieberre ugranak :'D like whaaat??

2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!