Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan, aki kb az emberek 90%-át utálja? De még talán saját magát is.

Figyelt kérdés

Eljutottam arra a pontra, hogy már kikészültem idegileg egy kicsit amit még a szüleim se tudnak mert igazából megpróbálom nem kimutatni ezt a depressziót.

Kezdem az elejétől, a családommal nincs semmi baj nagyon normálisak és segítőkészek velem és a testvéreimmel is.

Ha Ők nem lennének-vagy nem ilyenek lennének..- nem is tudom mi már lenne velem.

Tehát ez az emberutálat nálam már oviba elkezdődött, mivel én teljesen jól nevelt kislány voltam, ennek ellenére mégis csúfoltak mer kisfiús hajam volt, aztán általános iskolába se nagyon éreztem jól magamat, ott sokszor ki lettem közösítve szintén azért mert én visszahúzodó voltam és akkoriban anyuék öltöztettek, nem igazán voltam divatos se a többi lánnyal ellentétben..szóval én ott is kaptam az ívet, sokszor a nővérem és anyuék jöttek be megvédeni ha volt valami, aztán egy nap mikor már megunták, leültek velem beszélni, hogy most már álljak ki magamért nyissam ki a szám stb.. aztán egy idő után már egész bátor lettem, mire mentem középsuliba. Elkezdtem divatosan öltözködni sminkelni magamat és a hajamat is minden nap megcsináltam. Érdekesmód az összes lány barátkozni kezdett velem, a fiúk meg oda voltak értem.. teljesen átalakultam mondhatni ami nagyon sokat dobott az önbizalmamon, mert elég nagy lett a hírnevem a suliba, lett egy haveri köröm is ami inkább fiúkból állt mert kicsit fiús vagyok. Nagyon jó volt az a 4 év érettségiig hiszen nem szekált senki, nem voltam kiközösítve, ismerkedtem, barátkoztam de akkoris rengeteg felszínes és idióta, kétszínű, nagyképű emberrel találkoztam és ezáltal mégjobban utáltam az emberiséget.

A 4 év alatt szereztem pár jó barátot illetve általános iskolából is volt egy nagyon jó barátnőm(aki elment gimnáziumba, nem volt mellettem). Bevallom hiányzik mindegyik, ugyanis mára már egyikkel sem beszélek, ez megint hosszú történet de úgy gondolom ők is ugyan olyan hibásak mint én.

Érettségi után még maradtam technikumon ugyan abba a suliba, az a két év még el ment mer akkor még meg voltak a "haverjaim" és éltem társaségi életet azzal a maradék normális emberrel. Aztán vége lett a technikumnak is, szétszórodtak az emberek, ellaposodtak a kapcsolatok és nekem lett egy olyan pasim akivel az elején nagyon jó volt, ez megint egy hosszú történet, de erről szeretnék mesélni mer számomra hihetetlen, hogy egy aranyos rendes srácból egy ekkora kib>szott seggf<j lett mert ő kb. az a tipus volt mint amilyen én voltam, visszahúzodó kis ártatlan ember, egy középsuliba jártunk sokszor cseszegették, volt hogy megvédtem vagy beszélgettem vele. És egyre többet beszéltünk, egyre jobban tetszett mára már nagyon jó pasi lett de sajnos amilyen jól néz ki olyan egy hülye nagyképű is lett. Nem akarok most én nagyképű lenni de mikor össze jöttem vele mindenkinek le esett az álla mert nem az én szintem volt, mondhatni egy csinosabb helyesebb lány(én) össze jött egy "senkivel" aki persze számomra nem egy senki volt, csak kb így beszéltek rólunk az emberek, a haveri kör is...mer ugye akkoriban volt valami olyasmi, csak aztán nagy lett a szerelem ment a féltékenykedés, előre helyeztem a pasim a "barátaim" elé, elején persze már mentek a veszekedések de Ő mégis fontosabb volt nekem, kihúztam a depressziós korszakából és azt hittem majd meg fog becsülni de nem, rengetek csalódást okozott, egyszer majdnem meg is csalt mer találkozott más lánnyal mikor össze vesztünk(mer mondtam neki idegességembe menjen akihez akar) és hát ment is. Aztán azóta is vele vagyok nehéz elszakadni tőle..első szerelem,első kapcsolat, nekem már csak ő maradt meg a kis családom, meg persze a kutyám. A szakmámba nem tudtam elhelyezkedni suli után, de már dolgozni akartam mer mégse tartsanak el apuék.. aztán egy gyárba dolgozok másfél éve ami egy kínszenvedés volt, ma mondtam fel, itt utáltam meg igazán az embereket!!!.. de még a felmondási időt is le kell töltenem persze én egyből mentem a dokihoz táppénzre, nem is érdekel mi lesz már belőle mer mostanába hónapok óta csak stresszelek, hol a munka miatt hol a barátom végett vagy épp azér voltam idegesmer 23 évesen itthon élek nincs semmi jövőképem ebbe az országba(nem vagyunk gazdagok),vagy a jogsi miatt idegeskedtem mer elég nehéz volt a munka mellett mer hol 2 szakba hol 3 szakba kellett mennem össze vissza dobáltak, aztán a barátom is hol dolgozik-hol nem..fiatalabb mondjuk nálam de ez semmit se jelent, vállalkozó család, nem dolgozik náluk senki szinte csak a boltot viszik. Aztán a sok stresszől ha minden igaz az idegeskedéstől rosacea jött ki az arcomon!!!! Ami miatt szintén szenvedek, piros az arcom kezelni kell és diétáznom kéne de az se megy mer már kb csak a kaja boldogít. Rengeteget sírtam ez miatt is, hogy még egy ilyen csúnyaság is kijön rajtam ami már lehet nem fog elmúlani.

Tehát itt vagyok munkanélkül, egy idióta pasival akire most se számíthatok(akivel nehéz lenne szakítanom mer vannak nagyon jó tulajdonságai ésmég szeretem:(), rosaceas arccal ami még lehet durvább is lesz később, ja és persze magányosan.

Utálom az embereket de magamat is hogy nem csináltam másképp a dolgokat.

Fogalmam sincs mit kezdjek már magammal..

Röviden, utálom az embereket mer rengeteg szart kaptam tőlük, oviba, suliba, pasiktól, munkahelyen..pedig én úgy gondolom senkit se bántottam, senkinek se ártottam ok nélkül.

Van még rajtam kívül aki ennyire szenved? Vagy hasonló problémái vannak?

Nem is tudom, talán jó lenne ha írnátok pár pozitív választ vagy esetleg privátba beszélni, igaz nem változtatna a helyzetemen, de talán jobban érezném magam egy kicsit.

23/L



2017. máj. 2. 17:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elhelyezkedni talán sikerül, mer Pest mellett lakom, igaz nem olyan közel..de valamit valamiért.
2017. máj. 2. 18:16
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, csak a pubertás.
2017. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van még ilyen rajtad kívül, de nem én. Legalábbis magamat egyáltalán nem utálom. Az ismerőseim zömével én se vagyok jóban, tehát van egy véleményem az emberiség többségéről, de ebbe nem mennék bele jobban. Vannak olyan emberek, akik sikeresek az életben, és vannak olyan emberek is akik kevésbé. Ezt el kell fogadni, nem lehet mindenki egyforma. A lényeg az, hogy ne gyűlölködj, mert azzal saját magadnak ártasz.
2017. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pubertás 23 évesen?xD mondjuk manapság lehet
2017. máj. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy ugy tunik hogy ez semmiség es csak a pubertas korba vagyok, de nem igy van.

Koszi a valaszt feltunt hogy nem vagyok sikeres csak az a baj hogy jo ideje mar boldog sem..

2017. máj. 2. 18:51
 6/16 anonim ***** válasza:
én meg olyasmi voltam suliban,mint a barátod,csak lányban,bár én nem lettem nagyképű(pedig sokan mondják,hogy szép vagyok)de kb úgy utálom az embereket,mint te..ha nem jobban,manapság meg már magamat is utálok,megbántam dolgokat,pl azt is ,hogy sokszor nem magammal,hanem másokkal foglalkoztam(nem úgy hogy pletykáltam,meg piszkáltam őket..xd azt pont ők csinálták)csak foglalkoztam mit gondolnak rólam,mit szólogatnak be,hogy néznek rám,sajnos engem lehúzott tanulásban is a középsulis társaság,pedig haverjaim sem voltak meg semmi,viszont olyan szörnyű mentalitásuk volt,hogy mindentől elvették a kedvemet...én hülye meg nem váltottam sulit,mert hogy máshol lehet rosszabb lesz...többet nem írok,de ennél sokkal több rossz tapasztalatom van az emberekkel,még a saját családommal is.én is csak valami kis 10%-át bírom az embereknek :/
2017. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6 koszi a választ neked is!

Te hogy tereled el a gondolataid? Mar ha persze el tudod..

vagy te neked van akivel meg tudod beszelni?

Mert en allandoan vsak a negativ szarsagokra gondolok hogy min valtoztassak miert ért ennyi rossz dolog stb..

2017. máj. 2. 19:06
 8/16 anonim ***** válasza:
hát sajnos nehezen tudom elterelni,ás általában nem sikerül,rengeteget agyalok a régi dolgokon,nehéz feldolgoznom sok mindent,hamar el is tudok érzékenyülni már apró dolgoktól is.Régen azért nem ilyen voltam.de már akkor is érzékenyebb voltam szerintem az átlagosnál,ami nem éppen egy áldás.Gyakran gondolok arra,mi lett volna ha ezt vagy azt teszem,hogyha egy kicsit másképp alakultak volna a dolgok,vagy más emberekkel találkozom..á szörnyű,néha már annyira idegestíem magam,hogy inkább megyek biciklizni egyet vagy sétálni és zenét hallgatni,hogy közben ne halljam a gondolataimat.Sajnos tanácsokkal nem nagyon tudok szolgálni.Néha rajzolni szoktam,hogy eltereljem gondolataimat,de a sport és a zene jobban segít.Az is inkább ideig-óráig.Bár vannak jobb napjaim,heteim szerencsére,de többségben lelki sérültnek érzem magam.és akkor mindig másokkal jönnek,hogy van akinek durvább dolgokat is kellett átélnie..hát persze,mindig van durvább,de ha nekem a sajátom épp elég durva volt,akkor ezzel a szöveggel nem segítenek.meg ugye mindig jön az a szöveg is,hogy önsajnáltatás,meg hjaajj depis vagyok,kifiguráznak,hogy ők is lehetnének azok stb.hát nem mondom,őket sem nagyon bírom,akik ilyeneket mondanak,és nem értenek meg,hogy nehéz magammal is megküzdenem minden nap az emlékeimmel stb.Bocs,kicsit sokat írtam és nem túl sok segítséget.
2017. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
egyébként az egyik tesómmal szoktam megbeszélni ezeket,ő mindig végighallgatja :)
2017. máj. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen én is utálom az emberek többségét: kétszínűek, utálkozóak és mindenbe belekötnek.
2017. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!