Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti amikor betegek vagytok,...

Ti amikor betegek vagytok, szoktatok olyan dolgokat csinálni amiket gyerekkorotokban? Pl játszani, vagy legózni, építőzni mesét nézni? Ha igen mi váltja ezt vajon ki? 26f

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hat ne vicej a jatek az kutya kotelesegunk leg fell szabaditob doolog a gyermeki enunket eljuk meg ujra sok szulo masodik gyerekorat eli mikozben fel no a gyereke tudom pedagogus leszek (nem nyelvtan tanar)


26N

2017. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41/f vagyok.Megőriztem az ÖSSZES gyerekkori Playmobil játékomat.Időnként elő szoktam venni őket, és nem csak betegen.Ez azért van, mert minden felnőttben benne van a gyermeki énje is.A játék megnyugtatja az embert, visszarepíti a gondtalan gyerekkorába, és jót tesz a lelkének. Én cseppet sem szégyellem ezt.És az sem érdekel, ha valakinek ez nem tetszik! Továbbra is azt fogom csinálni ami jó nekem. Persze ésszerű keretek között!
2017. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!