Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Kiábrándulnátok egy...

Férfiak! Kiábrándulnátok egy ilyen helyzet után?

Figyelt kérdés

egyetemista lánytársaim széthugyozva (bocsánat a kifejezésért, de ezt nem tudom máshogy minősíteni) hagyják ott a következőnek a wct és legutóbbi alkalommal betelt a pohár, mert tényleg nagyon gusztustalanul lett otthagyva.

Szóval kimentem a csinos, kikent-kifent csajszi után, aki már épp a rá váró barátjához ért vissza és a füle hallatára megkértem a lányt, hogy legyen szíves visszajönni és az összecsurgatott ülőkét maga után letörölni, mert undorító és így nem hagyhatja ott a következőnek.

Utána megbántam, hogy a barátja előtt megaláztam, de őszintén undorítónak tartom a "kondi-szoli-műköröm, mely ápol s eltakar' csajokat.

Tényleg azt látom, hogy a kifejezetten csinos, kifestett tip-top lányok ótvar undorítóan hagyják ott a wct és rosszul vagyok ettől a látszatigényességtől.


2017. máj. 3. 09:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egyik melóhelyemen a takarítónő mondta, hogy a női WC mindig úgy néz ki, hogy borzalom. Először nem akartam neki elhinni.(hapsi vagyok) Azt mondta, ahhoz képest a férfi WC egy patika.

Nem igazán tudom ezt elképzelni, mondjuk van egy nő ismerősöm, rendszeresen nem húzza le maga után a WC-t, sosem értettem, miért csinálja.

De ez megvan mindkét nemnél.

Mondjuk azért nem kellett volna nagy nyilvánosan ezt csinálni, ez némi jogi problémákat is felvet(becsületsértés)

2017. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell vele foglalkozni. Ha az nem volt neki ciki, hogy így hagyja ott a wc-t, akkor az se legyen ciki, ha kiderül.

Nálunk dolgozik egy ilyen plázapitsa. Neki szokása, hogy pisilés után kilibeg kézmosás nélkül. Sajnos én nem vagyok olyan bátor, hogy szóvá tegyem, mert utána kínos együtt dolgozni naponta.

2017. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1.: szerintem ha valós a dolog az nem becsületsértés,mert ténylegesen úgy hagyta


2.: arról már inkább nem is írok, alig van, aki kezet most, jobbesetben szappan nélkül két mpre víz alá tartja a kezét :/

2017. máj. 3. 10:06
 4/24 anonim ***** válasza:
96%
Kézmosás... én ezért hagytam ott egyszer egy állásinterjút, mert az ürgével egyszerre voltunk wc-n, es nem mosott jezet, en meg nem fogtam vele kezet.... :)))
2017. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az komoly :(
2017. máj. 3. 10:21
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor az Auchan wc-jében -miközben kezet mostam és szárítottam-, mögöttem egymás után húztak ki kézmosás nélkül. Azután viszontláttam őket, amint fogdossák a péksüteményeket!!
2017. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Miből ábrándulnék ki, nem értem?

Nem szeretem eleve a szoli-műköröm kombót, mindig eltúlozzák. De már megint egy rétegre van kihegyezve a kérdés, dolgoztam egyszer üzletben, nagyobb, elegánsabb plázában, szinte senki nem mosott kezet, és bizony a kolléganőm is erről számolt be, lehet visszafogott, vagy kikent-kifent, férfi-nő, egyszerűen az emberek nagy része elintézi a kézmosást maximum egy 3 másodperces vizes öblítéssel. Aztán influenzaszezonban meg megy a szörnyülködés, vajon miért terjed ilyen gyorsan???

2017. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A múltkor kiírtam ide egy kérdést, hogy a műkörmösök a hosszú körmeikkel hogyan tudják egyáltalán kitörölni maguknak, de törölték a kérdést!

Lehet, hogy majd most is törlik...

(Persze akkor minek is van ez az oldal, ha nem kérdezheti meg az ember azt, ami másokat is érdekelhet??)

2017. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó ez a tisztálkodási kérdés engem is foglalkoztat. én pl azt is megfigyeltem műkörmös ismerőseimen, hogy (szinte kivétel nélkül) a fogaikkal "tisztítják" a koszt a műköröm alól. Ez számomra annyira undorító, hogy most is beleborzongok, ahogy írom...
2017. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Díjazom, amit csináltál. Tökös volt és korrekt! :D

Az a baj, hogy manapság a "fogadjelmindent" dolog átment a "tűrjelmindent" dologba. Ha pedig ezt szóvá teszed, sokszor te leszel a rossz.

Nekem is több takarító mondta már, hogy a női wc-k borzalmasabbak. Fogalmam sincs, hogy ennek mi az oka.

2017. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!