Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyasvalaki, aki nem...

Van itt olyasvalaki, aki nem tud mások szemébe nézni?

Figyelt kérdés

Szinte fájdalmat érzek, ha az emberek szemébe kell néznem, gondolok itt például beszélgetőpartnerre, de ha valaki imán rámnéz pl. villamoson, akkor az ő tekintetét sem tudom állni. Természetesen ismerek megfelelő módszert, hogy úgy tűnjön, mintha, és így különösebben nem is zavar, mégis érdekesnek tartom.

Érdekes módon napszemüveg mögött (tehát amikor rajtam van) meg könnyedén tudok "szemezni".

Van még valaki így ezzel?


2017. máj. 6. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: szerintem lehetséges. De ha ilyen tapasztalt vagy terápiákkal kapcsolatban, akkor alkalmazhatsz is valami ott tanultat a problémád kezeléséhez
2017. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egy kicsit megmaradt kezelés után is, már csak egy kicsit zavar, régen egy pillanatnyi szemkontaktustól is rámtört a pánikgörcs
2017. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!