Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én tényleg megőrültem? Gyereke...

Én tényleg megőrültem? Gyerekes hogy csak azért akarom eladni a lakásom és több sobásat venni hogy a nagyobba berendezhessek egy szobát, felnőtt játszó szobának magamnak és barátaimnak? 26f Age player vagyok.

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni költözzek e vagy sem. el tudom adni a lakásomat, nagyon sok a konkrét vevő, de szeretem a környéket. nem paneldzsungelben lakom, természetre néz a lakásom, jók a szomszédok, de nagyon félek attól, hog a másik nem lesz ilyenn, rosszk lesznek a szomszédok, vagy nem kapok olyat ami hasonlóan természetre néző, vagy sokat bukok, vagy borzalmas számláim lesznek, vagy hideg lesz, de közben meg vágyom a nagyobbra is. 40 m2 -es 1.5 szobás most a lakásom. Mit tegyek?
2017. máj. 1. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerősömék egy hangszigetelt komoly studiot csináltak méregdrága keverőpultokkal, hangfalakkal az egyik szobábol egy minigarzonban..habár nevük is van a szakmában.

Szoval hajrá

2017. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add el, mert nagyon megbánod.
2017. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon tetszenek a belső kétszintes tetőtéri lakások, van ilyenekből a 17. kerületben, csak sajnos ritkán eladóak. olyat vennék szívesen. Az olyan ötven valahány m2-es. persze hozzátennék a pénzemhez ha kéne. nemrég volt fent egy ilyen lakás 13 milláért, el is vitték pillanatok alatt....
2017. máj. 1. 23:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidéken meg 100m2-t kapsz 13m-ért....

Akár játékbarlangod' is lehet.


Nem adnám el a jó környéken lévő lakást!

2017. máj. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig ne add el, amig nincs meg, hogy hova koltoznel, mit vennel meg helyette es az lefoglalozva. Ugyis gyorsan elviszik az ilyen lakasokat.
2017. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!