Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek miért nem tudják...

Emberek miért nem tudják egymás között elintézni a konfliktusaikat? Miért kell mindent a facebookon kiposztolni?

Figyelt kérdés
Szerencsére ez nem velem történt, csak felvetődött bennem a kérdés, mert sok ilyent látok. pl.: "Xy. Te mennyire nem szavahihető ember vagy, hónapok óta csak hitegetsz" és hasonlók. Kinek mi köze hozzá és kit érdekel a nyomora? Mindenkinek vannak problémái, de nem erőszakoljuk rá a másikra, főleg úgy, hogy az egésznek nem is tudjuk a hátterét. Nem értem mire jó a másik lejáratása, hisz nem derül ki, hogy miért alakult ki a konfliktus.
2017. máj. 9. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert ennyi eszük van. Értelmes ember nem posztol ki ilyeneket.

Általában a tinik szoktak minden kis apróságot kiírogatni.

2017. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nem is egymás között, hanem először magukban kellene rendezniük a saját konfliktusaikat. Ez sem sikerül... akkor nem lehet elvárni tőlük, hogy a probléma megoldódjon.
2017. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felnőttektől is látom sajnos. Nekik kéne példát mutatni. Így aztán nem csoda, ha a gyerek is ezt tanulja meg, hogy "jaah a facebookon mindent szabad, a bácsi is azt csinálja".
2017. máj. 9. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg az állandó idézetes igazmegmondás...

Csak az tudja,akinek szól,de nagyon idegesítő tud lenni,ha a posztolónak mindeközben még igaza sincs!

2017. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És még van számtalan, ami nem feltétlenül tartozik másra, de ma ezen a hitegetős szövegen akadtam ki. Nem szerelemről van szó, hanem bent vagyok egy csoportban, ami egy bizonyos vállalkozással foglalkozik, és az üzenet valami meg nem valósult bizniszről szól. Szóval felnőtt emberekről beszélünk. Tényleg nem erre való a privát üzenet küldés? Lehet szegény elhalálozott.

Én is sokáig vállalkozó voltam, de eszembe nem jutott volna facebook üzenőfalon keresztül kinyilvánítani, ha valaki vagy valami nem tetszett. Van egy másik ismerősöm is, aki hasonlóan működik agyilag(a szépségiparban dolgozik). Újabban neki is az lett a szokása, hogy a konkurencia munkáját becsmérli nyilvánosan.

Az a helyzet, hogy mindenki hibázik, főleg az aki csinál valamit. Az is hibázhat, aki szerint jó ötlet a másikat meghurcolni nyilvánosan. Nem így van?

2017. máj. 9. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű miért akarnak mindent fäszbúkon elintézni. Azért, hogy bekerüljenek Radics Peti új facebook idióták részébe :)
2017. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!