Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rockerség kora leáldozott?

A rockerség kora leáldozott?

Figyelt kérdés

10 éve még szinte minden második fiatal rocker volt, pl. nálunk a gimiben sokan beszéltek arról, hogy mennek ilyen-olyan fesztiválokra zúzni, és elég sokan hordtak rocker cuccokat.


Manapság viszont már egyáltalán nem ezt látom, a mai fiatalok között alig látok olyanokat, akiken fekete ruha van, láncok és ilyen hasonló dolgok. Inkább mindenki a haját lövi be és páváskodik.


Tényleg van ilyen tendencia, a mai fiatalságot már nem érinti meg a rock, vagy rosszul látom?



2017. máj. 9. 21:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Sosem fog, az nem divat, hogy leáldozzon. Legfeljebb, akik divatból csinálták, beleuntak.
2017. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól mert nem hordok láncokat és néha a feketén más színű ruhákat is felveszek még az leszek.
2017. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Én a mai fiatalok között nem látom annyira elterjedve, mint pl. 10-15 évvel ezelőtt.
2017. máj. 9. 21:09
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Épp az, hogy abban az időben volt nagy divat, most nagyjából ott áll, ahol szokott.
2017. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem mindenki oda húz, amivel a legjobban tud azonosulni.

Én cigányok között nőttem fel, csak gettó volt több kerületen át, és ez volt tízen akárhány éve, azóta is kipróbálok egy két újabb drogot, a hajamat mindig felnyírattuk kis koromban is, mai napig így hordom, csak most már felül variálom a hosszát.


Szerettem a rap-et is, ma is hallgatom, a nyomorból emelkedett ki, ahogy én is, szóval nálam ez is szempont.


A rock-al soha nem tudtam azonosulni, távolinak érzem magamtól és nem látnám benne magam.

2017. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Alain Delon ***** válasza:
100%
Sok fiatal nem is tud a rock zene létezéséről. A médiában általában nem kap helyet.
2017. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen ez. A 90-es évek elején sokan voltunk. Aztán pár évre rá már a discokban is levágták még a November Rain végét, mert az már "hevimetál" volt az akkor langyi dicobubusoknak.

Aztán a 2000-es elején megint elszaporodtak a makettrockerek a Linkin Park befutásával, majd ez a hullám is ellaposodott.


Majd jön a következő.

2017. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim válasza:
79%

attól mèg hogy pávásan öltözködik valaki hallgathat rockzenèt.

èn lány változatba afèle páva vagyok: szakadt farmer, fejtetőn buborèk frizura, tipikus aktuális divat cuccok, de a jimi hendrixtől elkezdve a Ska-p -n keresztül, ariana grandet, Havasi symphonicot, nirvanat, lisa gerrardot, billy idolt, santanat, váradi roma cafèt, martin garrixot ...egyszóval minden stílust meghallgatok.


a múltkor anyám egyik ismerőse vitt kocsival vidèkre, ès kinyomta a zenèt a kocsiban mondván hogy nekem úgyse tetszene nem akar fárasztani vele meg , nem is ismerem.

na akkor előadtam neki radics bèlát, a led zeppelint, a def leppardot...aztán majdnem árokbament annyira meglepődött. szóval ne ítèlkezzünk gyerekek!

2017. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Rokkerek mindig is voltak most is vagyunk és leszünk is!
2017. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a rock-ot mint zenei műfajt ezzel azonosítod.
2017. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!