Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rockerség kora leáldozott?

A rockerség kora leáldozott?

Figyelt kérdés

10 éve még szinte minden második fiatal rocker volt, pl. nálunk a gimiben sokan beszéltek arról, hogy mennek ilyen-olyan fesztiválokra zúzni, és elég sokan hordtak rocker cuccokat.


Manapság viszont már egyáltalán nem ezt látom, a mai fiatalok között alig látok olyanokat, akiken fekete ruha van, láncok és ilyen hasonló dolgok. Inkább mindenki a haját lövi be és páváskodik.


Tényleg van ilyen tendencia, a mai fiatalságot már nem érinti meg a rock, vagy rosszul látom?



2017. máj. 9. 21:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hozzá akartam szólni, de így elolvasva az összes választ, szinte mukkanni se tudok. Ez a téma itt totál ki lett belezve. Először is gratulálok annak a válaszolónak, aki Simmonssal példálózott (nem emlékszem a számára, talán ő volt az uccsó), mert nagyon igaz, amit írt. Az egész-egész hosszú. Jobban meg sem lehetett volna fogalmazni, mi a helyzet. A szomorú helyzet.
2017. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%

Tipikus rocker válaszok, le se tagadhatnátok honnan jöttetek.

Igazi sablon emberek vagytok, akik elhiszik, hogy mekkora egyéniségek.

Már csak a YouTube linkeket hiányolom, de azért a jó öreg zene ajánlás nem maradt el:D

2017. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 acelsziv ***** válasza:
97%

22: Akkora sablonok mégsem vagyunk mint a mostani hozzád hasonló páwa férgek, kisfiam.

Semmi dolgod itt, de azért beszólni volt pofád. Menj inkább vissza a kis homo haverjaidhoz és hallgassátok azt a rózsaszín taknyot amit szoktatok.

2017. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Engem nem érint meg a rock. Engem a black metal érint meg. Hajam az nincs is. Fekete ruha, láncok? Inkább szakadt, rongyos, piszkos militarys ruhák.
2017. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
2%

"22: Akkora sablonok mégsem vagyunk mint a mostani hozzád hasonló páwa férgek, kisfiam.

Semmi dolgod itt, de azért beszólni volt pofád. Menj inkább vissza a kis homo haverjaidhoz és hallgassátok azt a rózsaszín taknyot amit szoktatok."


Megint egy tipikus rockert választ láthattunk.

Ez az állandó vergődés, kínlódás, általánosítás. Tökéletes látszik a kisebbségi komplexus, amit így próbálnak feloldani.

2017. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Előző, te pont úgyanúgy általánosítasz. :D
2017. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy meg mit akarsz elérni a fröcsögéseddel? Puszta kíváncsiság...
2017. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
2%

Igen, csak annyi a különbség, hogy még én nem indulatból teszem, addig ti rögtön fellázadtok, mint valami gyerek.

De hozok egy egyszerűbb példát.

Olyanok vagytok, mint az egyszeri lakótelepi hülyegyerek, aki berakta 2pac-et, hallgatta, aztán 2 órával később már igazi gengszternek érezte magát.

Biztos ismeritek ezt a fajtát.

Na a rocker ugyan ez, csak vinnyogásban, depizésben.

Már 30 éve követem nyomon, ahogy minden rocker eltolja ezt a rock halott dumát és ő az utolsó mohikán, aki nem tört meg és már több ilyen nem is lesz, hiszen ő az atyaúristen, mindenki más hülye.

Mindegy, a rockerekre nem jellemző az önkritika, nagyon ragaszkodnak a hülyeségükhöz.

Sajnos nem tudom belinkelni már, de volt egy kérdés, ott szépen össze lettek szedve a "rocker vagyok, vállalom" kezdőszett elemek:D

A zene berakása tipikus ilyen elem.

2017. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi a zenei ízlésed? Csak kérdezem, mert én igazából, a kpop kivételével, mindegyikben megtalálom a kedvencem, de a rock az örök kedvencem.

Na, a rock az pont nem a depressziós számok gyűjtőhelye, de persze, minden műfajban vannak ilyen számok.

Viszont nem kéne így leszólnod, mert ez egy nagyon nagy és kiterjedt műfaj, a klasszikus zene mögé tenném.

Mindenki másféle zenét szeret, amivel nincs baj.

16/L

2017. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
18%

Bármit meghallgatok.

Az a baj, hogy rossz a szövegértésed.

Nem a zenét nevetem ki, hanem a rockereket.

Persze ott se mindet, de a legtöbb ilyen bohóc, mint amit itt látsz.

Facen keresem a Kezdőszettek oldalon, de igazán jót nem találok, pedig ott vannak király kis képek:D

2017. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!