Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit kéne lépjek...

Szerintetek mit kéne lépjek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jóban voltam , de megváltoztatta a barátságunkat az ,hogy öszejöttünk egymással. Azonban miután vége lett ennek eltávolodtunk egymástól és ő próbálja tönkretenni magát (napi 5-6 doboz energiaital+ teljesen társaság kerülő ember lett),persze előtte is ilyen volt csak nem ilyen szinten. Szerintetek ha segíteni akarnék neki csak fájdalmat okoznék neki mégjobban vagy eggyáltalán mit kéne tegyek ilyen helyzetben? (A válaszokat előre köszönöm^^)
2017. máj. 11. 17:38
 1/1 anonim válasza:

Én a helyedben megpróbálnék beszélni vele . Aztán ha nem hallgat rád akkor hagyd . Előbb utóbb rá fog jönni hogy ez bizony így nem jó . Remélem ez minél hamarabb bekövetkezik.Nem tudom hogy osztálytárs volt e a lány , de ha igen akkor szerintem nem kellett volna járnod vele . Nekem is volt egy fiú akivel nagyon jóba voltam már szinte jártunk , de megbeszéltük hogy nem járunk mert ha szakítunk utána kellemetlen lesz .

Sok sikert !!

Remélem sikerül meggyőznöd a lányt !

2017. máj. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!