Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után és ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után és ebben a helyzetben hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem maradt semmi ami ezen a világon tartson

Szüleim el hunytak és most barátnőm 2 év után is el hagyott hol ott már csak ő adott értelmet az életemnek ő jelentett mindent a számomra reménykedtem benne és boldog voltam vele.Elveszítettem talán ezt már soha nem fogom ki heverni és túl tenni magam ezen fiatal vagyok még csak 21/F de annyi pofont kaptam már az élettől mit más 50 év alatt se.. nem tudom mi tévő legyek azt az űrtt amit hagy maga után nem tudom betölteni és csak szenvedek látnom kell a suliba is így még elfelejteni se tudom nem maradt eben a világban semmi ami nem szenvedést okozna nekem és most jobban fogok szenvedni mint valaha elegem van az életemből jobb lenne ha véget érne akkor legalább nem szenvednék



2016. szept. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami megtörtént az megtörtént,bizonyára nem lehet könnyű a hejzeted,de tovább kell lépni mert egy részt fiatal vagy,és az élet folytatodik tovább.És az nem megoldás ha jó lenne ha az életed véget érne.Nekem is meghalt édesapám,végetért egy 6 éves kapcsolatom,amin nehezen tettem magam túl,idő kell mig a sebeg begyógyúlnak de pozitivan kell gondolkodni hidd el nekem sem volt könnyű
2016. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Írd le ezt a barátnődnek. Hátha meg gondolja magát. A szüleidért részvétem. Sok sikert a továbbiakban!
2016. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
új barátja van :)
2016. okt. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!