Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érezte már így, nem...

Más is érezte már így, nem túlzás ez?

Figyelt kérdés

Szóval ma voltam az otp-ben. Az ügyintéző fiatal csaj volt, kb. 25 éves. Bocsánat, HÖLGY, mielőtt valaki kikérné magának.

Beszélgetést kezdeményezett, kérdezte honnan költöztem ebbe a városba, és hogy melyik suliba járok. Jól nézett ki, de felidegesített, meg nem is volt szimpatikus.

Alapból az az elképzelésem, hogy az OTP-ben gonosz szörnyek laknak, akik csőbe akarnak húzni :D

Amúgy ti se szeretitek, ha az ügyintéző beszélgetni akar? Minek szólal meg egyáltalán, ha látja, hogy az ügyfél nem akar hozzá se szólni? :D

Komolyan nincs ott elég az olyan emberekből, akik unatkoznak, és ott szeretnének társasági életet élni?


Én vagyok az antiszociális, vagy akad olyan, aki szintén így gondolja?


2017. máj. 11. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a dolga, hogy szóval tartson, és nem véletlenül csinos babák ülnek ott. Páran isszák a szavaikat, aminek hála mindent rájuk sóznak. Ennyi a történet ;)
2017. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt tudni kell (pénzintézményben voltam biztonsági őr), hogy az ügyintézőknek kvótában le van osztva mit kell értékesíteniük. (nem csak az OTP-ben) Számlanyitás, hitelkártya, biztosítás, különböző befektetések amiket értékesítenie kell. (még akkor is ha szerencsétlen tudja sz.rt se fogsz kapni lejáratkor) Ha nincs meg a tervezet akkor bizony büntit kapnak. Lelki és anyagi terrorban tartják őket. Azét kezd beszélgetést mert ha a főnöke észreveszi hogy meg se próbál valamit rád sózni akkor lesz pár perc elbeszélgetés vele.

Ráadásul rendszeresen ellenőrzik is őket "Próbavásárlásokkal" ha semmit sem ajánl egy csekket befizető ügyfélnek aki "próbavásárló" akkor megy a jelentés a régióvezetőnek. Az pedig elbeszélget a fiókvezetővel az meg az ügyintézővel. Szegényeket sajnálom is kicsit. láttam min mennek keresztül egy egy ilyen beszélgetésen.

2017. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is próbált beszélgetésbe elegyedni. Különösebb jelentőséget nem tulajdonítottam neki, kedvedkedni akart.
2017. máj. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!