Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vetik meg sokan a...

Miért vetik meg sokan a szeretethiányos, figyelemre vágyó embereket?

Figyelt kérdés

2017. máj. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert a legtöbb ilyen egyfajta "energiavámpír". Vagyis belőlem meríti a jókedvét, és továbbáll. Rengeteg ilyen emberrel foglalkoztam eddig, és az összes csupán lehúzni tudott lelkileg-hangulatilag.
2017. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mert ők is azok..
2017. máj. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 1 figyelemre vágyó barátom volt.14 évesen depressziósnak titulálta magát és megjátszotta,hogy rosszul van,meg mindent túldramatizált.Egyszer a fejére esett egy szivacslabda(igen egy sima szivacslabda,ami 1 kg sincs),és elkezdte mondani,hogy:

-Fejbe lőttek !

-Hányingerem van !

-Lehet hogy agyrázkódásom !

Utána meg mi voltunk a bunkók,mert nem hittük el neki.

És csak ráesett a fejére,nem fejbe dobták.Leesett egy polcról és a fejére esett egy sima szivacslabda.


Ja és vagdosta magát és mutogatta,hogy milyen szomorú meg minden.Volt egy időszaka amikor azt mondogatta,hogy 1 hete nem evett.Na most,ha nem evett volna,akkor már a 2.napon összeesett volna.

Meg ez a nem alszom csak 1-2 órát dolgot azóta is mondogatja,pedig nincs is karika a szeme alatt(nem festi magát !!!)

Játssza a nagy emo-s hülye gyereket(nem az emo-sok a hülyék,hanem ő !!!tipikus pózer,meg a nagy világfájdalom )


Szóval elég idegesítő a csaj.

Nem vetem meg a szeretethiányos és figyelemre vágyó embereket,ha nem olyanok mint a fent leírt lányka.

2017. máj. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mára szokás lett minden emberi tulajdonságot valami pejoratív jelzővel ellátni. Ha egészséges szexualitással rendelkezve nem szereted a bu2ikat, homofób vagy. Ha tudsz/szeretsz csapatban dolgozni, birka, aki a nyáj után megy. Ha társas kapcsolatra vágysz, kapcsolatfüggő. Stb.

Minden embernek szüksége van szeretetre, akár fel- (és be-) ismeri ezt, akár nem. Van, aki látványosan követeli, van, aki (a többség) csendben sóvárog utána. Van, aki kevesebb szeretetet kapott gyermekkorban, van, aki eleget. Aki kevesebbet, az egész életében megsínyli ezt, aki eleget azt idegesíti az előbbi csoportba tartozó.

2017. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megvetik őket, csak nincs annyi ideje, energiája szinte senkinek sem, amennyit egy ilyen ember igényelne. Ez saját tapasztalat, nekem is extra sok figyelemre lenne szükségem.
2017. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!