Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura az osztálytársam?

Fura az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomba, akivel sosem szoktam beszélgetni, csak ha muszáj. De mostanában egyre jobban figyelem őt. Mit gondoltok, miért viselkedik így?



Sokszor feketébe jár, és rossz kedve van, mindig olyan.. Szomorúnak tűnik, és mindenki mondja róla, hogy sajnáltatja magát. Erre a mondatra a lány pedig azt mondta, hogy "Nem ismeritek". Ez ma történt.. Ma fakadt ki egy picit. Erre mindenki csak csöndbe volt, majd az egyik lány mondta, hogy de akkor is mit sajnáltatja magát. A lány meg csak annyit motyogott magában, hogy "ő nem takarja az érzéseiről". Igazából gondolkodtam rajta, hogy leállok vele beszélgetni, mert érdekel, hogy miért ilyen, de nagyon félénk. Meg sokan csúfolják azzal, hogy milyen csúnya az arca, meg az alakja is(vékony).

Én nem tartom olyan csúnyának egyébként.

Sokszor a telefonját bújja, és mindig zenét hallgat. De mindig kedves az emberekkel, ha ők is vele. Néha elvan nagyobb társaságokba, de többször egyedül van. Ezt onnan is veszem észre, hogy a "barátnői" mindig mellékesnek tekintenek rá.


Szerintetek miért ilyen?


Én 15/F ő 14/L


2017. máj. 12. 20:44
 1/8 A kérdező kommentje:
*nem ismertek. Bocs a hibákért
2017. máj. 12. 20:45
 2/8 A kérdező kommentje:
*nem takarja az érzéseit
2017. máj. 12. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény :C Egyébként nem csoda, ha sokszor rossz kedvű, ha még a "barátnői" is leszarják..Meg pl. az a kis hülye 3,14csa is, aki beszólt neki, hogy mit sajnáltatja magát, mit várt, óvódás módra csúfolják amiatt, hogy "csúnya" (gondolom irigyek rá..) és ezután csodálkoznak, hogy nem vigyorog állandóan, mint egy tejbetök?

Szerintem aranyos vagy, hogy így törődsz vele és nem mész birka módjára a többiek után, mármint nem kezded el te is ismeretlenül utálni, mert a többiek nem szeretik..Ezek alapján eléggé úgy tűnik, te vagy kb az egyetlen normális gyerek abban az osztályban.

2017. máj. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen én is ilyen voltam. Nem találtam a helyem,nem illettem sehova,voltak barátnőim,barátaim,de nem az osztályban. Ha valaki kedves volt velem,én is vele,de nehezen lehetett a bizalmamba férkőzni.. Menj oda,nyugodtan nyiss felé,ha tényleg olyan,mint amilyen én voltam örülni fog neki,még ha az elején hűvös is lesz.

Csak ne felszínes dolgokról kérdezd,inkább azt,hogy milyen zenéket kedvel, ha szokott olvasni,akkor miket,és mi a kedvenc könyve,verse akármi..

20/L

2017. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Véletlen nem virágos a kabátja (pinkes) ? Ja és nem magas ?

:D

Csak kíváncsiságból kérdem :P

Amúgy én is ilyen voltam(csak én középsuliban).Egyrészt bunkók voltak az osztálytársam(nagy menő pávák meg a ribizlik)

Másrészt meg nagyon gátlásos voltam.


Próbálja meg vele beszélgetni !Kérdezz tőle dolgokat és hátha :)

Hajrá !

2017. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan ilyen voltam, amíg két fiú oda nem jött hozzám. Hidd el, szeretné ő is, ha valaki őszintén érdeklődve, barátságosan közeledne hozzá! Szüksége lenne rá. Menj oda hozzá, értékelni fogja, még ha az elején nehezen is nyílik meg.
2017. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megláttad benne amitől "szép", mondjuk belül.

Amit mások nem.


Akkor kapj elő egy kalapácsot és tört fel a diót.

Ne diribdarabra, csak a héját.


Te vagy a F.

Mert könnyen lehet, hogy passzoltok egymáshoz.

A többiek, ha csúfolódnak, azt meg se halld.


Aki igazán intelligens, annak az is szép, ami másoknak nem.

2017. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura. Mindenki rossz kedvű lesz, meg visszahúzódó, hogyha sokat csúfolják!
2017. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!