Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek nincs semmi hobbija,...

Akinek nincs semmi hobbija, vagy azt mondja, hogy a hobbija az alvás/szex stb. , az mivel tölti az idejét tulajdonképpen?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem sincs hobbim, egyszeruen nem érdekel semmi és nincs semmi amiben örömömet lelném, netezni, játszani, bambulni, telefonozni, aludni, néha tv, ezeket szeretem csak de ezek nem hobbik.
2017. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
És nem is csinálsz semmi mást? és ez szórakoztat? Pl. mi az, hogy bambulni?
2017. máj. 25. 15:03
 13/14 anonim ***** válasza:
nem csinalok mast, engem tenyleg nem erdekel semmi se, vegulis szorakoztat jo ez az internet okos ember volt aki kitalalta, bambulas alatt mit nem ertesz?? sok ember szokott bambulni, nyilvan nem orakon keresztul.
2017. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is szoktam bambulni, de annak oka van. Pl. valamin gondolkodom közben, és akkor azt azért teszem, hogy utána azzal, ami eszembe jutott, kezdjek valamit. Másként minek?
2017. máj. 28. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!