Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok nektek milyen volt az első együttlétetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Itt nem feltétlen a szexre gondolok hanem mondjuk az együtt alvásra stb. Akármennyire is ciki 20 éves vagyok nem vagyok ugyan szűz de sose volt olyan komoly kapcsolatom h együtt is aludjak valakivel. A páromat nagyon szeretem. Kedves, gyengéd de tud perverz is. De most kissé ideges vagyok. Megkért h legyek nála hétvégén és aludjak is nála mindkét nap. Milyen magában az összebújos rész? 20/L

2017. máj. 11. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Miért lenne már ciki 20 évesen szűznek lenni ? Inkább 17 alatt ciki nem annak lenni. Egy tini lánynak pedig semmi keresnivalója fiúk ágyában. Ha van szex, ha nincs szex. Az eszem megáll milyen világot élünk.
2017. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem vagy szűz, de még nem aludtál senkivel, akkor bar.omira megadtad a módját.......(Y)

Ha ideges vagy, akkor ne menj. ELmagyarázod neki->megérti. ->nem érti meg,akkor nem szeret igazán.

2017. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Inkább izgatott vagyok csak. De szeretnék vele lenni :)
2017. máj. 11. 11:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek barátom mellett aludni, mert biztonságban érzem magam, szeretem az illatát, melegít este, és megnyugtató a szuszogását hallani. Szexuális együttléttől pedig ne tarts, ha tényleg szeret a srác és törődik veled, akkor türelmes és megértő lesz :)
2017. máj. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Első együtt alvás előtt rohadtul izgultam, mert első randi után felmentem hozzá (előtte ráadásul csak neten beszéltünk).

Nem volt szex - ő nagyon kívánt már akkor is, de esze ágában sem volt leteperni, meg visszaélni a helyzettel, így csak simogatta a lábam, meg beszélgettünk valami 10-től hajnali 2-ig.


De reggel megijedtem. Nem tudtam, pár pillanatig, hogy hol vagyok, meg miért fekszem egy férfi mellett :)

Ő erre gyors megölelt, homlokon puszilt és főzött egy kávét.


Azóta már összeköltöztünk, az összebújós rész pedig szuper. Kanálpóz (ha nem akarunk szexet, én simulok az ő hátához... bááár, ha olyan kedvem van, addig simogatom ott lenn, míg rám mászik ;) ), de sokszor ő fekszik a hátán, én az ő vállán, és álomba simogatjuk egymást.


Nagyon szeretem, főleg, hogy mindkettnk exe eléggé hárítóan állt a bújáshoz, mi viszont igényeltük volna. De egymásnak megadjuk, sokszor órákon át csak egymást ölelve beszélgetünk a sötétben. :)

2017. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanazzal a fiúval vesztettem el a szüzességem, és aludtam együtt életemben először.

Amikor lefeküdtünk, még nem voltunk párkapcsolatban, csak kavartunk, és úgy döntöttünk lehetne folytatása. Eltelt pár nap amíg volt alkalmas hely és idő, ezalatt többször megkérdezte hogy biztos akarom-e, biztos azt szeretném-e hogy ő legyen az első, mert ha nem, akkor inkább ne csináljuk. Nagyon figyelt rá hogy jó élményként maradjon meg, előtte és közben is. Talán pont ezért, meg mert előtte is közeli barátom volt, maximálisan bíztam benne, nagyon szép emlék maradt az első.

Utána össze is jöttünk, és együtt is aludtunk többször. Olyankor mindig a világ legboldogabb emberének éreztem magam. Összebújva feküdni vele, a fejemmel a mellkasán, ahogy átkarol és simogat miközben beszélgetünk és végül elalszunk, érezni a közelségét, reggel mellette ébredni, az egy csoda volt. Soha előtte és utána nem éreztem magam annyira nyugodtnak, békésnek és kiegyensúlyozottnak. Egyszerűen leírhatatlan érzés volt.

18L

2017. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

#6: Gratulálok, hogy párkapcsolaton kívül sikerült elveszíteni. Gondolom még annyi idős sem voltál, mint most.

Ez egy igazi erény. Ki ne felejtsd az önéletrajzodból...

2017. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2017. máj. 11. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:
De, 18 évesen vesztettem el. És kedves hogy aggódsz az erényeimért, de nem szükséges, szerintem semmi baj nincs velük.
2017. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!