Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néz le mindenki?

Miért néz le mindenki?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy pánikbeteg vagyok és ezt jól tudják a környezetemben élők,de azt nem értik meg mit élek át.

Hatodik óta romlott az átlagom a betegség miatt,hármas négyes tanuló lettem de inkább a hármas felé hajlok.Tini lettem,lusta lettem.

Ennek ellenére vannak céljaim amiket el akarok érni és tényleg nem jegyeken alapul a tudás...értelmes lány vagyok,nagyon szeretek segíteni és tanácsot adni,ennyi idősen megértem a dolgokat mi miért van,figyelek ezekre a veszélyes dolgokra ami mostanában megy és ellenzem hogy a mai fiatalok nagy része ennyire zűllik.Nem akarom magam fényezni hiszen hibáim nekem is vannak amit észreveszek,maradjunk annyiban igenis belsőleg toppon vagyok.

Na de,ezt senki nem akarja elhinni,ha egy jó tanuló osztálytársnak irok megyek tanulni azt mondja "ja te es a tanulas" vagy ha azt mondom ez a dogam 4-es lesz csak azt a valaszt kapom "hogyne,remenykedni lehet"

Engem ez annyira bant,en mindig mindenkinek segitettem hogy ne adja fel,meg ha ereztem hogy na ebbol tenyleg nem maszol ki konnyen,akkor is probaltam csak pozitiv dolgokat mondani masoknak.

Elmondtam mi szeretnek lenni es lehurrog a fel osztaly meg a csaladom hogy ugyse sikerul

A tanarok is mondtak nem ertik miert vettek fel,anya azt mondta ram depresszios hulye pcsa vagyok (panikbetegseg tok nem depresszio,nagyon vigyazok magamra mellesleg)

Ha elmondom neki mit akarok csak hallgat vagy kinevet

Es amikor valamit jol megcsinalok hol az a kitoro orom? Sehol.

Mindenert piszkal mindenki,ha nincs onbizalmam (marpedig nincs) akkor csodallkoznak,pont ezekert a megjegyzesekert talalom magamat ertektelennek.

Sokszor volt olyan ismerkedtem uj baratokkal es nem mertem azt mondani hogy az atlagom 3-4 kozott van mivel a legtobb ember mondta legszivesebben kettest adna

Semmi pozitivumot nem mondok magamrol,mindig csak szidom magamat es most tartok ott hogy nem erdekel...ez az en eletem es en ismerem a sajat tulajdonsagaimat ha hiszik ha nem

Ha komolyan kezdem a beszedet a masik mar nevetve valaszol azthiszik megint valami hulyeseget akarok.

Nagyon sokat sirtam,segiteni senki nem segit,van 1-2 baratnom akik probalnak es koszonom hogy ok vannak,sose hurrognak le mert ismernek,igen..tudjak hogy kepes vagyok dolgokra.


2017. máj. 17. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert viccelődnek és nem gondolnak bele, hogy ez téged bánt. Tudasd velük ha ennyire bántó már.
2017. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nagyon bántanak ezek a dolgok.

Tudom milyen érzés, amikor kvázi lehülyéznek.

Én kilencedik osztályban megbuktam, amit valamilyen szinten nem bánok. Az új osztályom sokkal kedvesebb azonban egy bukott diákot előre megítélnek.

Mondjuk ki hülyének néznek pedig nem feltétlen erről van szó.

Általános iskolában éltanuló voltam. Mindenki okos, szorgalmas lánynak ismert.

De a szüleim házassága megromlott és ez jócskán kihatott rám.

Lusta, depressziós lettem. Ebből mindenki azt veszi észre, hogy lusta vagyok de azt nem, hogy más is van a háttérben.

Nehéz elviselni,hogy butának tartanak de végülis én tehetek róla.


Észrevettem, hogy én is csak negatív dolgokat mondok magamra. Nem értékelem magam eléggé, ami nagy hiba.

Gondolkodtam rajta, hogy a szüleim tudta nélkül el kellene mennem egy pszichológushoz hátha segítene nekem egy kicsit.


Elképzelhető amúgy, hogy nem is néznek le téged csak ezt veszed észre mivel nem becsülöd magad semmire. És ez sajnos látszik. Ha lenne önbecsülésed akkor mások is értékelni fognak.

2017. máj. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
*Ha lesz önbecsülésed
2017. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!