Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzam meg?

Hogyan változzam meg?

Figyelt kérdés
Mindig ugyan abba a csabdába kerülök most is mint mindig előbb vagy utóbb az emberek kihasználnak mind anyagilag mind lelkileg elegem van az életemből régen legalább pozitívan tudtam látni a világot bármennyire is sz..r volt de mára csak egy keserű ember vagyok azt hittem ha segítek azoknak akiket szeretek akkor lesznek hajlandók emberszámba venni de tévedtem csak az elvárást kapom mindefy mennyire adom a szívem mindig én húzom a rövidet elég elég elég miért nem veszik már észre a szeretteim (testvéreim szüleim feleségem stb) hogy én is csak emberből vagyok mégis mit kéne tennem miennek kéne lennem hogyan változzam vagy kivé változzam? hogy végre nekem is jusson egy kis boldogság
2017. máj. 18. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy veled van a baj; a világ változott meg körülöttünk, amit sokan még mindig nem vettek észre. Ez már egy másik világ. Hogy mit lehet tenni, az mindenkinél máshogy alakul, személyre szabottan lehetséges csak kitalálni: gondolkozni kell rajta és előbb utóbb megjön a válasz. Addig esetleg nézz fel a Holdra, szinte alig nézünk fel egész életünk során, pedig ott van az mindig és még csak meg sem mozdul soha. Igaz, lányok? Nem tudom mi a helyes. Van aki igyekszik a legkevésbé feltűnő lenni és szinte beleolvad a falba, van aki minden mindegy alapon visszafejlődik tizenévessé és egy sörrel a kezében kimegy csajozni a mittudomén hova... Ilyenek...
2017. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én vissza akarom a régi időket amikormég szegény kis gyerek voltam amikormég nem volt semmim csak az öcsém a hugom meg a bringám jobbvolt nincstelen gyereknek lenni akkormég nem tudtam mijen szörnyű hej ez a világ
2017. máj. 19. 04:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!