Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lenne a kerdesem hogy...

Az lenne a kerdesem hogy szokjak le a rossz tulajdonsagaimrol?

Figyelt kérdés
Leginkabb a baratomnal "jelentkezhet"ez a problema vagyis attol felek hogy hosszabb ido elteltevel nyilvan idegesiteni fogja,megpedig az hogy folyton rinyalok es hisztizek kis apro dolgok miatt is,de egyszeruen nem tehetek rola ilyen vagyok mindenert megharagszok es felkapom a vizet es hisztizek.es tisztaban vagyok vele hogy ez a tulajdonsagom visszataszito es idegesito eppen ezert szeretnek tenni ellene.koszonom a valaszokat,a hisztis p***a vagy hozzaszolastol kimeljetek.

2017. máj. 18. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az említett "mindenert megharagszok es felkapom a vizet es hisztizek"...miből adódik véleményed szerint.

Néha(majd mindig...:)) próbálj arra figyelni hogy mik azok az események/tettek/kifejezések...stb amik kiválthatják ezt a viselkedésedet.

Tudsz-e(te!) tenni az érdekében hogy az a valami ne zavarjon illetve megváltozzon a véleményed. Ha tudsz(igen...) akkor tudatosan-ez nem egyszerű-változtass.

Fontos hogy ezek a tetteid,kísérleteid ne hozd a környezeted tudomására mert akkor befolyásolod őket és nem sikerül "felülemelkedned" vagy éppen elmerülnöd a megoldásban...

2017. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első lépést már meg is tetted , fölismerted a problémát és elhatároztad magad hogy változtatni akarsz. A következő lépés az elhatározásodnak a gyakorlatban való megvalósítása. A Lehetőségek keresése , a technikák a módszerek kutatása amelyek segíthetnek lenyugodni...


Több mindent ki kell próbálni , én nem minden apróságon húzom fel magam de nincs olyan ember aki valami miatt ne idegeskedne naponta legalább 4-5 alkalommal ... Az én technikám mindössze annyi hogy mikor megérzem magamban a felgyülemlett adrenalint fújok egyet , mosolygok és elengedem kinevetem a problémát.


A problémák többsége az emberi élet tragikumából fakadnak és ezt ha képesek vagyunk nevetségesnek értékelni és röhögve nyomorogni akkor jobb lehet a közérzetünk.

2017. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kis aprosagokon,hulye dolgokon felhuzom magam es elkezdek hisztizni mikozben nincs jelentosege vagyis van csak nem akkora ahogy azt en beallitom es tulreagalom.mindig ramszolnak es akkor altalaban abba hagyom,kiveve amikor az a valami nagyon felidegesit es ha tudom hogy nekem van igazam akkor azert is kiharcolom magamnak.
2017. máj. 18. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem anyázol mellé meg "verekedsz" akkor ez még nem akkora gond.Ha csak ennyi lett volna a baj még mindig tartana a kapcsolatom.
2017. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!