Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít ezeknek...

Titeket nem idegesít ezeknek a szerencsétleneknek a mindennap 500000000000X kiírt: "mit ehetek? Mit nem ehetek? Mikor egyek? Mikor ne egyek? Mitől hízhatok? Mitől nem hízhatok? " ostoba kérdéseik?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez a fogyókúra kategória. Itt ilyenekről van szó. Ha nem érdekel akkor nem olvasom. A valóságban egyébként ilyen kérdések nagyon zavarnak. Leginkább a " Ezt meg ezt és ezt ettem...akkor most mi lesz, fogyok-hízok?" és hát a " megettem ezt és ezt és ezt....hű de rosszul esett." A valóságban úgy érzem hogy ez energiavámpírság, de itt nem zavar mert helye van a kérdéseknek. Ez a fogyókúra kategória.
2014. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Engem csak az olyan kérdések idegesítenek, amikre a választ a google segítségével is lazán meg lehetne találni.

De az ilyenekre nem is válaszolok.

2014. ápr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

De igen. Mintha nem lehet tudni, ha akkor fogy valaki ha kevesebbet (ésszel!) eszik és sportol.


A kérdések inkább arról szólnak, hogy könnyebb beszélni, mint cselekedni.,

2014. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Engem az idegesít, hogy miközben már sokszor el lett mondva, mindig jön egy "Így jó lesz?" kérdés, és látszik, hogy a kérdezőnek fingja nincs az egészről.

Na meg az alig evett, és fosik attól, hogy hízni fog kérdések...

2014. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem a kismamás-kisbabás-szülős kérdések zavarnak, a gyeeknevelés kategóriában, mert az éppen már hidegen hagy, hiszen régen túl vagyok rajta. Vagy zavar a szex kategóriában a sok butaság, de a fogyókúrás evős kérdések annyira nem zavarnak.
2014. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De, idegesít. Főleg ha segíteni akarok, aztán nemrég kaptam meg, hogy okoskodó vagyok, mert nem biztattam a kérdezőt a hülye terveivel.
2014. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag ugyan azt fejtettétek ki bővebben amit én is gondolok,de hát az is igaz hogy ez a fogyókúra kategória.
2014. ápr. 7. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem: x nap alatt mennyit fogyhatok ezzel?

Mintha matematikai képlet lenne :D

2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

:)

Ennél jobban már csak a "lehetek terhes" kérdések irritálóak. Nme értik meg, ha találkozott a nuni a pénisszel, akkor igen :) Nincs idő limit :)

2014. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ja,a terheses kérdések.

Valamelyik nap kérdezte egy csaj hogy ha a barátja a gec.s kezével felnyúl neki akkor teherbe eshet-e.

Nem nevetséges?

2014. ápr. 7. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!