Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ilyen szörnyű a világ?

Tényleg ilyen szörnyű a világ?

Figyelt kérdés

Itt ahogy látom már egész korán az 'győz' úgymond, akinek nagyobb az egója, nem érzelmeskedik, hanem bátran elnyomja a másik embert, csak hogy ő előrébb juthasson, még akár a legjobb barátodon, anyádon, apádon is átgázolsz. Már semmi nem szent az emberek egy részének, csak az a fontos, hogy ő legyen "valaki". Szerintem itt vagy nincsenek győztesek, vagy mindenki az, mert az nagyon igazságtalan, ha az egyik embert a másikhoz hasonlítjuk, és megállapítjuk bizonyos aspektusból, hogy az egyik milyen kis semmi a másikhoz képest.

Undorodom ettől a világtól. Persze nem csak ilyen sarkosan létezik ez, de ha szembesülök (általában minden nap) ilyesmivel, akkor az azért letör.

Lehet hogy néhányan nem szándékosan olyanok mint a buldózer, hanem mert csak ezt látják a túlélésük eszközének.

Ezzel mit lehet kezdeni? El kell fogadni? Ezen túl kell lépni? Csak én látom ezt tragédiának? Nem tudok napirendre térni efelett.

Értitek mire gondolok, írjátok le a véleményeteket!


2017. máj. 19. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Erre kb 15 evesen jottem ra, az volt eletem legjobb dolga, vegre kileptem a kis alomvilagombol. Fogadd el es hasznald ki, kerulj masok fole, lepj elore az eletben ennek az informacionak a segitsegevel. Csak jobb mint panaszkodni emiatt, foleg h ezen nem tudsz valtoztatni.
2017. máj. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!