Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Elsősorba azoknak szól a...

Elsősorba azoknak szól a kérdés, akiknek van tetoválásuk és piercingjük is. Nektek melyik fájt jobban?

Figyelt kérdés
Piercing vagy a tetoválás fájt jobban?

2014. aug. 6. 16:57
 1/5 anonim válasza:
Mindkettőből van olyan hogy fáj, és olyan is hogy alig érzed. Legalábbis nálam így volt. Attól függ hogy mit és hova szeretnél.
2014. aug. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért elég más a kettő. Piercing csak a nyelvemben van, az alapján inkább tetováltatnék :D De más helyen szerintem kevésbé fájhat, na meg ember függő is a dolog.
2014. aug. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se volt fájdalomnak nevezhető. A piercing pillanatnyi kellemetlenség, a tetoválás tovább tart, de úgyis elzsibbad a terület,meg valahol alig érzed,valahol jobban. De huszadrangú kérdés,hogy melyik fáj meg hol
2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amíg csináltak a tetko fajt jobban. Utánna a piercing fajt inkább, de kb egy hét es egyik se faj
2014. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem a nyelvemben van piercing,egyaltalan nem fajt,alig ereztem valamit az egeszbol,tetovalasom is van ,a kulcscsontom alatt van egy hosszabb felirat,igazabol teljesen elviselheto volt,annyit ereztem hogy rezeg a csontom:D

Szoval azert a tetovalas kicsit kellemetlenebb volt szamomra:)

2014. aug. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!