Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni azzal ha...

Mit lehet kezdeni azzal ha egy igaz hülye a lakótársam?

Figyelt kérdés

- hosszú haja van, egy hét alatt az egész lakásban tele van minden vele, nem tudom mennyire normális ez a féle hullás de nem szedi össze amikor centis hurkákban van összegabajodva a porcicákkal

- néha fürdik csak, talán egy héten kétszer-háromszor

- a szobájában szerintem ki se volt nyitva még az ablak, kétszer voltam bent és majdnem megfulladtam

- egész nap játszik, amikor mondta hogy van olyan ismerőse aki hetekig készül egy vizsgára, ő nem akar ilyen élettelen lenni

- csak csoszogva tud menni, a lépcsőn trappolva, az ajtókat csapkodja éjjel is mintha itt se lennék és egyfolytában ordibál a játék miatt, a telefonján ha írogat max hangerőn pittyeg, a billentyűzete is

- megbeszéltük hogy ki mit takarít a lakásban, a konyha asztal egy hónapja nem volt letörölve, vastagon áll rajta a kávézacc, cukor, és a maszat

- szemét kajákat vesz általában mert hogy nincs pénze, de egyéb felesleges hülyeségekre több ezret el tud költeni


2017. máj. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Költözz!
2017. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

en is laktam ilyennel. reggel mentem wc-re csikk a wc-be volt dobva belehugyozva nem volt lehuzva majd megfulladtam.


reggel fogmosas: o mar telekopokodte a csapot a fogkremevel amit persze nem torolt le rendesen, neha meg kajamaradek is volt benne.


azt javaslom koltozz ahogy tudsz, vagy ha olyan helyzetbe vagy, akkor te kuldd el ot

2017. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennél egy disznó is igényesebb. Felpofoznám a helyedben vagy a hajánál fogva vonszolnám ki takarítani. :)
2017. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"- szemét kajákat vesz általában mert hogy nincs pénze, de egyéb felesleges hülyeségekre több ezret el tud költeni"


Ennek kivételével ami nem tartozik rád.... Én azt mondom, hogy vágdd pofán!

2017. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért költöztem ide, mert ahonnan jöttem az még ennél is durvább volt ami a koszt illeti, ott 2 hétig a mosogatóban erjedtek az edények koszosan, a szobájába egyszer néztem be, legszívesebben felgyújtottam volna az egészet. Azt kell mondjam ennyi idő után hogy talán jobban elviselném inkább a másikat.
2017. máj. 20. 12:28
 6/8 Bambuci2 válasza:
Ezzel nem lehet mit kezdeni. A családjának sem sikerült rendezett embernek felnevelnie, nem érted fog megváltozni most sem. Sajnos harmadik után kell nézz.
2017. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én eddig azt hittem én hagyom el magam néha kicsit meg vagyok lusta, de amikkel találkozom folyamatosan ezek sokkal rosszabbak sajnos. Azon is elgondolkodom hogy vajon én vagyok-e alakalmatlan arra hogy másokkal együtt éljek, régebben otthon is felszólaltam ez-az iránt amit kicsit igénytelennek tartottam, de már azok is csak apróságok a szememben.
2017. máj. 20. 12:38
 8/8 anonim ***** válasza:
lakjal te is egyedul, ez aztan az elet.
2017. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!